Ariana Grande wróciła do pracy! [ZDJĘCIA] Co szykuje dla fanów?

2020-08-07 12:10 KP

Ariana Grande zaledwie kilka dni temu pokazywała fanom zdjęcia z urlopu w towarzystwie ukochanego. Czas sielanki szybko się kończy i obecnie Ariana Grande na poważnie zabrała się do pracy. Taka praca to jednak sama przyjemność - Ari wróciła do studia nagraniowego i pracuje nad kolejną płytą. A paparazzi przyłapali ją w drodze!

Ariana Grande ma za sobą prawdopodobnie najbardziej "leniwe" miesiące w życiu. Wszystko oczywiście z powodu pandemii - gwiazda musiała ograniczyć swoją aktywność, zrezygnować z koncertowania i zawiesić prace nad projektami. Na szczęście w domowej izolacji towarzyszył jej nowy chłopak Dalton Gomez, którego po raz pierwszy oficjalnie pokazała w maju w teledysku do numeru nagranego na kwarantannie z Justinem Bieberem pt. Stuck With U.

Ostatnio Ariana Grande i Dalton Gomez wybrali się na krótki urlop do Amangiri w Canyon Point w Utah, gdzie zakochani z dala od tłumów spędzili kilka relaksujących dni. Czas jednak wrócić do obowiązków.

Ariana Grande wraca do studia

Paparazzi przyłapali ostatnio Arianę Grande w drodze do studia nagraniowego w Los Angeles. Tym samym wokalistka na dobre wróciła do pracy, tym razem nad swoim kolejnym albumem zatytułowanym roboczo przez fanów AG6. Ari miała na twarzy oczywiście maseczkę, a w dłoni ulubiony napój.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE