Jak wyglądała Ariana Grande w sukni ślubnej? Fani już wiedzą!

2021-05-18 19:02 es
Ariana Grande
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Ariana Grande zrobiła fanom wielką niespodziankę. W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że wokalistka wyszła za mąż! W weekend Ariana Grande wzięła ślub z Daltonem Gomezem. Uroczystość była bardzo kameralna, więc naturalnie nie było na niej paparazzich. Zatem fani ciekawi tego, jak wyglądała suknia ślubna Ariany Grande, muszą się zadowolić domysłami. Internauci stanęli na wysokości zadania!

Takiej wiadomości się nie spodziewaliśmy... Ariana Grande wzięła ślub! Jej mężem został Dalton Gomez. Para spotykała się od 2020 roku. Naturalnie fani są bardzo ciekawi, jak wyglądał ślub Ariany Grande.

Niestety na razie muszą zadowolić się strzępkami informacji. Jak udało się ustalić portalowi TMZ, Ariana Grande wzięła ślub w bardzo kameralnych okolicznościach. Para pobrała się w jej domu w Montecito. Na przyjęcie przybyło 20 gości. Ceremonia miała bardzo intymny charakter.

Od kilkunastu godzin fani zastanawiają się, jak wyglądała suknia ślubna Ariany Grande. Po internecie krąży już kilka propozycji...

Jak wyglądała suknia ślubna Ariany Grande?

Ariana Grande wzięła ślub podczas tajnej i skromnej ceremonii. A to znaczy, że na jej zdjęcia w sukni ślubnej od paparazzich nie mamy co liczyć.

Jak dotąd sama Ariana Grande także nie opublikowała ślubnych zdjęć. Zainteresowanym fanom pozostały więc domysły. A w to internauci są naprawdę nieźli.

Na Twitterze możemy znaleźć zdjęcia Ariany Grande w sukni ślubnej. Niestety nie tej właściwej. Gwiazda występowała w tym stroju na planie serialu iCarly, w 2011 roku, gdy miała zaledwie 17 lat.

Innym razem Ariana Grande w sukni ślubnej wystąpiła w klipie do Thank U, Next.

Ariana Grande słynie z oversizowych bluz noszonych z długimi kozakami. Może tak wyglądał jej ślubny outfit?

Internauci przypominają też suknie, które Ariana Grande wkładała na ważne gale. Któraś z nich spokojnie mogła posłużyć za suknię ślubną!

Która piosenka Ariany Grande do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Do jakiej grupy w szkole należysz?
ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE