Ariana Grande prezydentem USA w Positions! Śpiewa o nowym chłopaku

2020-10-23 14:48 kp
Ariana Grande
Autor: Youtube/ Ariana Grande

Zgodnie z zapowiedziami Ariana Grande wydała pierwszy singiel promujący jej nową płytę. Ari zaskoczyła wszystkich, doskonale wpisując się w atmosferę panującą w Stanach Zjednoczonych i występując w klipie w roli... prezydenta USA! Co jeszcze ciekawego przygotowała? Nas zainteresował zwłaszcza tekst, w którym Ariana Grande śpiewa o Daltonie Gomezie!

Choć od momentu wybuchu pandemii koronawirusa gwiazdy muzyki nie mogły koncertować i spotykać się z fanami, nie oznacza to, że próżnowały. Wielu artystów ostatnie miesiące spędziło w studiu nagraniowym i to był wyjątkowy czas, gdy ich myśli o nowej muzyce nie rozpraszały żadne inne zajęcia. Do nagrywania zasiadła również Ariana Grande, która ma już gotową nową płytę!

Pierwszym singlem z nowej płyty Ariany Grande został numer Positions! Wokalistka wydała piosenkę jednocześnie z teledyskiem i zachwyciła swoich fanów. Co tam znajdziemy?

Ariana Grande - Positions już gotowe

Treść singla Positions możemy podzielić na dwa elementy: teledysk i tekst. W klipie Ariana Grande wcieliła się w rolę prezydenta USA, a wśród jej pracowników jej gabinetu możemy zobaczyć również wyłącznie kobiety. Tym samym Ari wpisała się w trwającą wciąż dyskusję o prawach kobiet i równouprawnieniu - wszyscy wiemy, ile kobiet można znaleźć na szczytach władzy...

ESKA XD #007

Tekst Positions Ariany Grande to już zupełnie inna sprawa. Tu bez żadnych wątpliwości gwiazda śpiewa o swoim chłopaku, Daltonie Gomezie. Choć para spotyka się zaledwie od początku roku, ostatnie miesiące pandemii sprawiły, że zakochani mogli spędzić ze sobą w domu w Los Angeles wyjątkowo dużo czasu. W Positions Ariana Grande śpiewa:

Niebo zesłało mi ciebie/ mam nadzieję, że historia się nie powtórzy

- czym gwiazda nawiązała oczywiście do swojego wcześniejszego związku z Pete Davidsonem.

Zmieniam pozycję dla Ciebie

Gotuję w kuchni i jestem w sypialni

Jestem na igrzyskach olimpijskich, skaczę przez obręcze

Wiedz, że moja miłość nie kończy się na niczym, czego bym nie zrobiła

Zmieniając pozycje

- słyszymy dalej.

Zobaczcie teledysk do Positions Ariany Grande!

NAJNOWSZE