Ariana Grande podglądała próbę BTS. "Nie żartuję - wrzeszczałam!"

2020-01-29 14:37 mw
Ariana Grande na Grammy 2020
Autor: Robert Gauthier/Polaris Images/East News

Ariana Grande wstępuje do BTS Army? Gwiazda właśnie odpowiedziała na Twitterze na komentarz jednego z fanów koreańskiej grupy. Jej słowa na pewno bardzo spodobają się wielbicielom BTS - Ariana Grande zwierzyła się, co czuła, kiedy zobaczyła chłopaków na jednej z prób!

Która znana gwiazda jest obecnie największą fanką grupy BTS? Wiemy na pewno, że nie jest to Anna Kalczyńska :) tylko... Ariana Grande!

Autorka hitu "Thank U, Next" zdradziła, co czuła, kiedy miała okazję podejrzeć próbę koreańskiego boysbandu. Jej reakcja mówi sama za siebie - Ari wstępuje do BTS Army! xDDD

ARIANA NA PRÓBIE BTS: "WRZESZCZAŁAM!"

We wtorek 28 stycznia Ariana Grande podzieliła się na Twitterze swoimi wrażeniami z próby grupy BTS. Piosenkarka miała niedawno okazję podglądać przygotowania gwiazd K-pop do występu. To, co zobaczyła, najwyraźniej przerosło jej oczekiwania.

Szczerze ... mogłam zobaczyć, jak próbują i była to najbardziej niesamowita rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam. Nie żartuję - krzyczałam. Nie mogłem przestać o tym mówić / wciąż nie mogę

- wyznała Ari w swoim tweecie.

>> Ariana Grande zmieniła tekst piosenki Thank U, Next! Miała ważny powód!

A Wy lubicie BTS? Dajcie znać w naszej sondzie, co myślicie o gwiazdach K-pop!

NAJNOWSZE