Ariana Grande - 09.04

i

Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande o zdrowiu psychicznym. "Przyjmuj wzloty i upadki. Nie jesteś sam!"

2019-04-09 12:03

Ariana Grande ma dla fanów radę!

Ostatnie lata były dla Ariany Grande bardzo trudne. Zamach w Manchesterze na jej koncercie, później śmierć Mac Millera i zawód miłosny z Pete Davidsonem.

Po tych wszystkich wydarzenia nie łatwo było jej stanąć na nogi, teraz piosenkarka namawia, aby jej fani zadbali także o siebie.

„Chciałabym tylko przywitać się i przypomnieć wam, żebyście chronili spokój i energię i nie zapomnieli dbać o siebie i o swoją przestrzeń. Mamy tu dużo pracy, dużo rodziny, przyjaciół i miłości. Chcę tylko upewnić się, że nie rzucisz się na ziemię i nie wyczerpiesz się. Mam wielu obserwatorów, więc pomyślałam, że mogę to wykorzystać do rozprzestrzenienia pozytywnego myślenia. Chciałam przekazać, że życie jest piękne, jeśli na to pozwolisz” - mówiła na Twitterze piosenkarka.

Ariana zachęcała również fanów do tego, aby nie dali się złym chwilom i nie pozwolili, aby to wpłynęło na ich zdrowie psychiczne...

„Uzdrowienie to ciężka praca. Przyjmuj wzloty i upadki. Bądź łagodny dla siebie i otaczaj się łagodna energią. Nie jesteś sam” - pisała Ariana.

My również zachęcamy do skorzystania z rad Ariany Grande! :)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE