Ariana Grande na kwarantannie z NOWYM CHŁOPAKIEM! Jest z nim od miesięcy!

2020-03-25 19:50 mw
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kwarantanna to nic przyjemnego. Chyba, że spędza się ją w towarzystwie nowej miłości... Trudno wyobrazić sobie lepsze okoliczności do bliższego poznania się z facetem, niż zamknięcie się z nim na wiele dni w czterech ścianach. Tak właśnie swoją kwarantannę spędza Ariana Grande! Dziennikarzom udało się już ustalić, kim jest tajemniczy chłopak Ari. Okazuje się, że gwiazda spotyka się z nim od kilku miesięcy!

Czy Ariana Grande ma nowego chłopaka? Znany amerykański serwis plotkarski TMZ twierdzi, że tak!

Ariana Grande, podobnie jak miliony innych ludzi na całym świecie, zastosowała się do apelu WHO i nie wychodzi z domu. W jej przypadku jednak akcja #zostańwdomu to jednocześnie operacja #poznajlepiejnowegochłopaka. Według ustaleń dziennikarzy TMZ Ari spędza kwarantannę ze swoją nową miłością! Udało się też ustalić, kto to taki! Okazuje się, że prawdopodobnie Ariana Grande spotyka się z nim już od kilku miesięcy.

KWARANTANNA Z UKOCHANYM

Ariana Grande robi wszystko, aby jej nowy związek nie wyszedł na światło dzienne. Nauczona doświadczeniem poprzedniego, nie do końca udanego związku z Pete Davidsonem, tym razem piosenkarka trzyma fanów i media na dystans od swoich spraw prywatnych.

Wystarczyła jednak chwila nieuwagi, aby spostrzegawczy fani wypatrzyli na jej Instagramie pewien szczegół... W jednym z postów artystki widoczny był chłopak, który bawi się z jej psem.

Kto to taki?

Okazuje się, że tajemniczy gość to prawdopodobnie nowy chłopak Ariany Grande, Dalton Gomez

Z ustaleń TMZ, który powołuje się na swoich informatorów, wynika że Ariana Grande i Dalton Gomez spotykają się od kilku miesięcy. Nowy chłopak Ari zajmuje się handlem nieruchomościami - i to takimi luksusowymi. 

Co ciekawe, Dalton świetnie zna także Miley Cyrus. 

Jak myślicie, to coś poważnego? Chyba Ariana Grande nie spędzałaby kwarantanny sam na sam z typem, który nie jest jej chłopakiem? :)

ZOBACZ TEŻ:

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE