Ariana Grande apeluje do fanów: "Musicie bardziej dbać o innych!"

2020-03-15 20:48 kp
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande dołączyła do chóru celebrytów, którzy apelują do swoich fanów o poważne traktowanie zagrożeń związanych z koronawirusem i stosowanie się do zaleceń specjalistów i rządzących. Obecnie najważniejsze jest, by jak najwięcej osób pozostawało w domu i nie rozprzestrzeniało wirusa na kolejne osoby. Ariana Grande jest przerażona, że niektórzy z jej fanów nie rozumieją zagrożenia...

Cały świat zatrzymał się w codziennym biegu, by ochronić siebie i innym przed koronawirusem. Epidemia jest wyjątkowo trudna do zatrzymania, bo często nie daje żadnych objawów - jest jednak wyjątkowo niebezpieczna dla osób starszych, które, zarażone, narażone są na bardzo poważne dolegliwości i śmierci. Dlatego też władze apelują, by pozostawać w domach i w ten sposób nie przenosić wirusa na inne osoby.

Do zaleceń tłumnie stosują się też gwiazdy. Kolejni celebryci wrzucają na Instagram zdjęcia z domu i apelują, by pójść w ich ślady. Do kwarantanny zastosowały się nie tylko polskie, ale i zagraniczne gwiazdy, takie jak Selena Gomez czy Orlando Bloom. Teraz do ostrożności zachęca też Ariana Grande i nazywa wprost osoby, które lekceważą zagrożenie.

Ariana Grande apeluje do fanów

Ariana Grande zamieściła na swoich profilach w mediach społecznościowych apel do fanów.

Wciąż słyszę od zaskakującej ilości osób oświadczenia typu: "to nic poważnego"/ "będzie dobrze"... "nadal musimy żyć" i to mnie naprawdę szokuje. Rozumiem, że tak się czuliście kilka tygodni temu, ale proszę, czytajcie, co się dzieje. Nie bądźcie ślepi.

Traktowanie tej sytuacji lekceważąco jest niesamowicie niebezpieczne i egoistyczne. Myślenie typu "nic nam nie będzie, bo jesteśmy młodzi" stawia osoby, które nie są młode i zdrowie w wielkim niebezpieczeństwie. Brzmicie głupio i uprzywilejowanie i powinniście bardziej dbać o innych. Teraz

- napisała Ariana Grande. W kolejnej wiadomości gwiazda dodała"

Wasze lekcje hip hopu czy joga mogą k*** poczekać

Zgadzacie się?

Wyświetl ten post na Instagramie.
hq Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)
NAJNOWSZE