Ariana Grande ma nowego chłopaka? Jej brat zdradza, co ją łączy z Mikey'em Fosterem!

2019-09-06 13:09 nk
Ariana Grande i Mikey Foster w teledysku Boyfriend
Autor: YouTube.com/Ariana Grande

Czy Ariana Grande i Mikey Foster są parą? Takie plotki pojawiły się w amerykańskich mediach po tym, jak artyści nagrali wspólną piosenkę, a potem byli widziani za rękę. Ostatnio brat piosenkarki wyjawił, że był z nimi na podwójnej randce. Teraz Frankie Grande mówi wprost, czy jego siostra rzeczywiście jest w nowym związku!

Ariana Grande ma długą listę sławnych chłopaków, z którymi się spotykała. Czy do tego spisu dołączył Mikey Foster z zespołu Social House? Takie plotki pojawiły się w mediach, kiedy para wystąpiła razem w namiętnym teledysku do wspólnej piosenki Boyfriend. Klip ukazał się na początku sierpnia, a w nim możemy zobaczyć m.in. jak Ariana i Mikey całują się w łazience. Wygląda to naprawdę wiarygodnie...

Poza piosenką i teledyskiem do myślenia fanom fakt, że para zaczęła spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Według relacji świadków, podczas wspólnej kolacji z jej mamą w Chicago Ari i Mikey trzymali się za ręce!

Ostatnio z kolei oliwy do ognia dolał brat Ariany, Frankie Grande, który powiedział, że był na podwójnej randce z siostrą i Fosterem!

Ariana Grande i Mikey Foster naprawdę są parą? Czas rozwiać wątpliwości!

Zalany setkami wiadomości z pytaniem o "status związku" siostry Frankie Grande postanowił wyjaśnić sprawę na Twitterze. Brat Ari ujął sprawę krótko i konkretnie.

Moja siostra nie jest w związku. Wszyscy wyluzujcie. Ona jest bardzo singielką.

- napisał Frankie na Twitterze. Okazuje się, że internetowy celebryta przez podwójną randkę rozumiał kolację, na której był ze swoim chłopakiem, a towarzyszyli mu także Ariana Grande i Mikey Foster, ale tylko jako znajomi!

Wierzycie mu?

NAJNOWSZE