Ariana Grande i Mikey Foster trzymali się za ręce! To już coś poważnego?

2019-08-08 14:59
Ariana Grande
Autor: SplashNews.com/East News

Od czasu rozstania Ariany Grande z Pete Davidsonem u jej boku nie pojawiał się żaden nowy mężczyzna. Aż do teraz. Media od kilku dni emocjonują się relacją wokalistki i Mikey'a Fostera, z którym wydała niedawno hit Boyfriend. Plotki o ich relacji nabierają rozpędu, po parę (?) po raz kolejny widziano razem w dwuznacznej sytuacji.

Poprzednie lata były dla życia uczuciowego Ariany Grande bardzo intensywne. Wokalistka rozstała się z Mac Millerem, by niedługo po tym ogłosić zaręczyny z Pete Davidsonem. Związek z komikiem przerwała tragiczna śmierć rapera, która uświadomiła Arianie, że jej uczucie do Pete Davidsona jest niewystarczające.

Od tamtego czasu u boku Ariany Grande próżno było szukać nowego mężczyzny. Choć media kilka razy rozpisywały się na temat odnowienia jej znajomości z Rickym Alvarezem czy Big Seanem, wokalistka wciąż jest singielką. Czy na pewno? Ostatnio coraz więcej mówi się o jej relacji z Mikey'em Fosterem...

Ariana Grande i Mikey Foster są parą?

Jak już informowaliśmy na Hotplota.pl, Arianę Grande coraz częściej widuje się ostatnio w towarzystwie Mikey'a Fostera, z którym gwiazda nagrała nowy singiel pt. Boyfriend. Wiele wskazuje na to, że muzycy naprawdę mają się ku sobie!

Zagraniczne media cytują osoby, które były świadkami ostatnich wspólnych wyjść Ariany Grande i Mikey'a Fostera. Wokalistka i muzyk spędzili razem dwa wieczory pod rząd. Jednego dnia para świętowała urodziny jednego z ochroniarzy Ariany, siedząc obok siebie podczas przyjęcia. Drugiego dnia Ari i Mikey trzymali się za ręce podczas kolacji z jej mamą i grupą ich znajomych w Siena Tavern w Chicago.

>> Ariana Grande spotyka się z Mikey'em Fosterem? To jej pierwsze randki od dawna

Fakt, że Mikey Foster poznał już mamę Ariany Grande może być tu naprawdę wymowny. Myślicie, że Ari ma nowego chłopaka?

NAJNOWSZE