Ariana Grande korzysta z autotune'a? "Mogę to zrobić u ciebie w salonie"

2019-09-01 10:48
Ariana Grande
Autor: SplashNews.com/East News

Ariana Grande wciąż koncertuje w ramach swojej trasy Sweetener Tour i zachwyca kolejnych fanów możliwościami swojego głosu. Okazuje się, że wokal Ari jest tak idealny, że niektórzy podejrzewają ją nawet o korzystanie z pomocy autotune'a! Co na to sama Ariana? Wokalistka odpowiedziała na oskarżenia w bardzo dobitny sposób.

Czy to możliwe, by Ariana Grande nie śpiewała na swoich koncertach na żywo? Okazuje się, że bezbłędny wokal wokalistki wzbudza podejrzenia jej fanów o małe oszustwa. Rzadko bowiem zdarza się, by ktoś śpiewał aż tak czysto...

Gdy zatem Ariana Grande wrzuciła na Instagram video z fragmentem jej koncertu, jeden z fanów uznał, że to musi być autotune... co ona na to?

Ariana Grande śpiewa z autotune?

Posłuchajcie sami:

Jeden z fanów aż za bardzo zachwycony umiejętnościami wokalnymi Ariany Grande uznał, że to niemożliwe, by gwiazda miała taki talent...

Brzmi jak autotune i prawdopodobnie nie jest śpiewane na żywo. Mam na myśli, że jesteś świetną piosenkarką i uwielbiam twój głos i piosenki, ale to nie brzmi na żywo.

- napisał.

Na odpowiedź gwiazdy nie musiał długo czekać:

Z całym szacunkiem, ale mogę to zrobić w twoim salonie. Bez miksowania dźwięku i pomocy. Mogę zrobić to na Broadway'u (i zrobiłam). Mogę to robić pod prysznicem. W samochodzie. To jest mój dar i dlatego tu jestem. Śpiewam ponad 30 piosenek każdej nocy. Każde słowo. To moja rzecz. Pozwól mi błyszczeć.

- napisała.

Pozamiatane?

NAJNOWSZE