Amber Heard zwolniona z Aquaman 2? Marzenie fanów Johnny'ego Deppa się nie spełni

2021-03-01 11:46 kp
Amber Heard
Autor: Joseph Martinez/PictureLux/agefotostock/East News

Fani Johnny'ego Deppa wciąż nie wierzą w teorie, według których to aktor miał być sprawcą przemocy w związku z Amber Heard. Dlatego też, gdy gwiazdor tracił kolejne role filmowe ze względu na sądowe procesy, nie brakowało osób, które oczekiwały, że filmowcy będą rezygnować również z pracy z jego byłą żoną. Zła passa nie dotyka jednak Amber Heard.

Od miesięcy w sieci nie milkną kontrowersje związane z występem Amber Heard w filmie Aquaman 2. Zarówno aktorka, jak i Johnny Depp, od lat są uwikłani w głośne procesy sądowe, w których oboje próbują udowodnić, że byli ofiarami przemocy ze strony swojego byłego już małżonka. Choć sądy dotąd opowiadały się po stronie aktorki, fani Johnny'ego Deppa wciąż wierzą, że to Amber Heard uknuła intrygę, a gwiazdor jest niewinny.

Po ostatnim wyroku sądu, który orzekł, że kolorowa prasa miała prawo nazwać Johnny'ego Deppa w jednym z artykułów "żonobijcą", kariera gwiazdora - która i tak wisiała na włosku - zapadła się. Aktor został zwolniony z filmu Fantastyczne Zwierzęta 2 i zastąpiony Madsem Mikkelsenem, a następnie oficjalnie zrezygnowano ze współpracy z nim przy kolejnych częściach Piratów z Karaibów. Fani aktora zaczęli się w zamian domagać, by swoje role straciła również Amber Heard.

>> Johnny Depp ratuje się przed bankructwem. Trzeci raz próbuje sprzedać francuską wioskę

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Amber Heard w Aquaman 2

W weekend w sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, według których Amber Heard miała stracić rolę w filmie Aquaman 2. Doniesienia szybko zaczęto powielać w różnych serwisach, co wzbudziło niepokój wśród fanów aktorki i zadowolenie fanów Johnny'ego Deppa. Teraz okazuje się jednak, że informacje były fałszywe i Amber Heard pojawi się w Aquaman 2.

Aktorka wcieli się w postać Mery już po raz czwarty - wcześniej zagrała ją w filmach Liga Sprawiedliwości, Aquaman oraz Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Premiera produkcji zaplanowana jest na grudzień 2022 roku.

NAJNOWSZE