Antoni Królikowski

i

Autor: AKPA

Antoni Królikowski nagrywa najważniejsze momenty ze swojego życia. Powód jest zaskakujący!

2022-09-04 17:31

Antoni Królikowski walczy o opiekę nad dzieckiem. Chciałby częściej widywać się ze swoim synem, pokazać go rodzinie, ale będzie musiał jeszcze chwilę zaczekać na rozwód i regulację praw ojcowskich. Walcząc o syna, postanowił nakręcić dla niego film!

Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozstali się w towarzystwie skandalu. Para od wielu miesięcy wzbudza ogromne emocje, a w sieci czytamy o kolejnych oskarżeniach. Aktorka niedawno zakończyła urlop macierzyński, by szybko wrócić do pracy i zarobić na utrzymanie rodziny. Antoni również chciałby wziąć udział w wychowaniu syna, ale twierdzi, że bardzo rzadko się z nim spotyka. Zdecydował się wystąpić do sądu z wnioskiem o zabezpieczenie kontaktów z Vincentem, ponieważ chciałby spędzać z nim czas i pokazać go całej swojej rodzinie. Zanim jednak pojawi się oficjalne orzeczenie, nie zamierza marnować czasu i gromadzi dowody na to, że bardzo kocha swoje dziecko.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Syn Edyty Górniak przeszedł OGROMNĄ metamorfozę! Nie uwierzycie, ile schudł!

Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52

Antoni Królikowski nagrywa film dla syna

Aktor chce pokazać swojemu synowi, że walczył o niego po zerwaniu z Joanną Opozdą. Dlatego dokumentuje najważniejsze momenty ze swojego życia, wizyty z urodzin u dziadków, by za jakiś czas udostępnić je Vincentowi.

"Gromadzę nagrania z uroczystości, jak otwarcie skweru mojego taty czy urodzin dziadka. Mówię na nich do syna i wierzę, że jak będzie starszy i je zobaczy, zrozumie, że tata walczył o niego, jak mógł i zawsze chciał go w swoim życiu" - powiedział w jednym z wywiadów

Sonda
Czy Antek Królikowski powinien dostać naprzemienną opiekę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE