Antek Królikowski trafił do szpitala. Aktor na problemy z sercem?

2022-04-12 13:21 Joanna Dembek
Antoni Królikowski
Autor: WBF

Antek Królikowski miał ostatnio sporo na głowie. Wywołał kilka niemałych afer, za co spotkała go krytyka zarówno ze strony fanów jak i środowiska show-biznesowego. To mogło odbić się na jego zdrowiu. Antek był widziany na oddziale kardiologicznym.

Kiedy Antek ogłosił kontrowersyjną walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego, wszyscy obrócili się przeciwko niemu i aktora zalała olbrzymia fala hejtu. Antek próbował tłumaczyć słuszność tego starcia, jednak wywołało to odwrotny skutek od zamierzonego – pogrążył się jeszcze bardziej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Antek Królikowski KOŃCZY WSPÓŁPRACĘ Royal Division! "To było złe"

Antek Królikowski odwiedził szpital. Co dolega Antkowi Królikowskiemu?

Po kilku dniach od pamiętnej konferencji Antek Królikowski ogłosił, że jednak wycofuje się ze współpracy z federacją Royal Division i zaznaczył, że przyszedł czas, kiedy musi zająć się swoim zdrowiem.

Teraz jednak muszę zadbać o zdrowie. Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogą udawać, że wszystko jest ok, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć. Dlatego znikam. Żałuje, że zawiodłem. Żałuje, że to zaszło za daleko. Do zobaczenia – usłyszeliśmy w oświadczeniu.

Antek Królikowski widziany był niedawno na izbie przyjęć jednej z warszawskich placówek. Stamtąd zaproszono go do jednej z sal, która znajduje się na oddziale chorób wewnętrznych i kardiologii. miejmy nadzieję, że to tylko rutynowe badania, a Antkowi nic nie dolega.

Sonda
Chciałbyś jeszcze zobaczyć Antka Królikowskiego w jakimś serialu?
Królikowski znika i przeprasza za walkę sobowtórów. Fala hejtu
NAJNOWSZE