Antoni Królikowski

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@antek.krolikowski Antek Królikowski relaksuje się ze swoją dziewczyną na spacerze ulicami Warszawy

Antek Królikowski opublikował nagranie z ukochaną. Figura, jak u modelki

2023-03-15 11:38

Antek Królikowski znalazł szczęście i spokój u boku tajemniczej blondynki. Aktor coraz śmielej publikuje fragmenty z ich wspólnego życia. Pokazał nagranie ze spaceru, gdzie widzimy piękną Izabelę. Trzeba przyznać, że wygląda, jak zawodowa modelka.

Antek Królikowski niedługo po złożeniu przysięgi małżeńskiej Joannie Opoździe, zakochał się w innej kobiecie. Jego wybranką okazała się tajemnicza prawniczka, Izabela. Z Joanną Opozdą rozstał się jeszcze przed narodzinami ich wspólnego dziecka, Vincenta, który pozostaje pod opieką aktorki. 

Izabela to niezwykle tajemnicza postać, a Antekowi odpowiada jej brak chęci zaistnienia w show-biznesie. I choć z reguły pilnie strzeże jej życia prywatnego, teraz zrobił wyjątek i opublikował jej wizerunek.

Antek Królikowski podpadł wymiarowi sprawiedliwości

W ostatnim czasie, o Antku Królikowskim jest głośno za sprawą skandalu dotyczącego jazdy pod wpływem środków odurzających. Królikowski został zatrzymany przez policję i zbadany alkomatem oraz testem na obecność narkotyków. Aktor usłyszał zarzut kierowania samochodem pod wpływem substancji psychotropowej w postaci delta 9 tetrahydrokannabinolu. Nie przyznał się do winy i dalej zamierza walczyć przed sądem, aby udowodnić swoją niewinność. Wielkim wsparciem dla Antka jest jego dziewczyna, Izabela, u boku której prowadzi udane i spokojne życie.

Antek Królikowski i Izabela aktywnie spędzają wolny czas

Aktor właśnie opublikował wideo, na którym widzimy, jak wygląda ich popołudniowy relaks. Para udała się na spacer, aby aktywnie spędzić czas ze swoim pupilem. Na nagraniu widzimy Izabelę, która prezentuje piękną, wysportowaną sylwetkę. Wysoka blondynka wygląda, jak zawodowa modelka. Kobieta pokazał również piękny uśmiech.

Antoni Królikowski

i

Autor: Screen/Instagram/@antek.krolikowski Antoni Królikowski wybrał się na spacer z ukochaną
Eska Daje Szkołę - Igrzyska Starożytne