Antoni Królikowski odnalazł swojego "anioła". Razem przetrwali najgorsze chwile

2022-09-27 9:56 Joanna Dembek
Antoni Królikowski
Autor: AKPA Antoni Królikowski jest szczęśliwy u boku nowej ukochanej

Antek Królikowski w ostatnich wywiadach wyznaje, że jego ukochana jest dla niego największym wsparciem. Bez niej nie poradziłby sobie z hejtem, który wylał się na niego po rozstaniu z żoną, Joanną Opozdą. Powiedział również, że ślub nigdy nie był jego wielkim marzeniem.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub 7 sierpnia 2021 roku. Była to jedna z najgłośniejszych ceremonii ślubnych polskiego show-biznesu. Para spodziewała się wówczas dziecka, jednak na krótko przed narodzinami Vincenta rozstali się w atmosferze skandalu i plotek dotyczących zdrady, której miał dopuścić się aktor. Plotki okazały się prawdą, a Antek wreszcie otworzył się na temat nowego związku.

Antek Królikowski żyje u boku tajemniczej Izabeli sporo jej zawdzięcza

Przez wiele miesięcy, sprawą rozstania Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy żyły polskie media. Trudno było uwierzyć, że aktor mógł porzucić ciężarną żoną, dla innej kobiety. Opozda zarzucała byłemu, że nie płaci alimentów, z czego Antek publicznie się tłumaczył, a w jego obronie stawała matka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Antek i Joanna nie próbowali ratować małżeństwa.

Małżeństwo nigdy nie było moim wielkim marzeniem. Wiem, że dla niektórych małżeństwo jest bardzo ważnym sakramentem, obietnicą. W moim kontekście, cokolwiek o tym powiem, to będzie żałosne. Małżeństwo w moim życiu nie wyszło. Jest mi przykro, ale tak wyszło - powiedział w rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim.

Antek znalazł pocieszenie w ramionach sąsiadki. Kobieta żyje z dala od blasku fleszy. Wiadomo jednak, że ma na imię Izabela i jest prawniczką. Antek w ostatnio udzielonych wywiadach opowiedział o relacji, jaka łączy go z nową partnerką, nie ukrywa również, że dopiero przy niej odnalazł spokój.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko - powiedział portalowi "Party" - Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (...) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej - dodał aktor.

Antek powiedział również, że po licznych turbulencjach, wreszcie wychodzi na prostą i czuje, że wreszcie układa sobie życie z odpowiednią osobą.

Sonda
Kibicujesz związkowi Antka Królikowskiego i tajemniczej prawniczki Izabeli?
FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE