Antek Królikowski ma nową dziewczynę? Wiemy, kim jest piękność z jego Instagramu

2019-01-03 9:21
Antoni Królikowski
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Antoni Królikowski jest ostatnio w centrum zainteresowania - wszystko za sprawą zakończenia głośnego związku z Julią Wieniawą. Czyżby jednak aktor znalazł już pocieszenie w ramionach innej piękności? Wiemy, kim jest kobieta, z którą świętował nadejście Nowego Roku!

Związkiem Antoniego Królikowskiego i Julii Wieniawy w ostatnich miesiącach 2018 roku żyła cała Polska. Przez długi czas plotkowano o złych relacjach między zakochanymi i rzekomą zazdrością Antka o karierę Julki. Później było już tylko gorzej - wśród plotek pojawiało się nazwisko byłego chłopaka Wieniawy. Szybko okazało się, że nawet wakacje w Dubaju nie uratowały tego związku.

Tymczasem Antek Królikowski pochwalił się 1 stycznia na Instagramie zdjęciem z tajemniczą kobietą. Aktor wygląda na fotce z wyjątkowo zadowolonego z jej towarzystwa, a cały post opatrzył wpisem: "nowy rok nowy ja". Czy również nowa dziewczyna?

>> Iga Lis i Taco Hemingway na wspólnym zdjęciu. W końcu pokazali się oficjalnie

Antek Królikowski ma nową dziewczynę?

W komentarzach pod zdjęciem aktora natychmiast pojawiło się sporo komentarzy, w których fani zaczęli zastanawiać się nad relacją łączącą Antka z kobietą. Czy aktor zdążył już znaleźć pocieszenie po rozstaniu z Julią Wieniawą? Prawda jest nieco inna.

Okazuje się, że tajemnicza "dziewczyna" Antka Królikowskiego to Martyna Poros - kobieta odblokowała swoje konto na Instagramie, dzięki czemu możemy nieco przyjrzeć się jej życiu prywatnemu. Martyna jest przyjaciółką aktora i... ma chłopaka. Jej partner, Maurycy, to również przyjaciel Antka, o czym świadczy ich wspólne zdjęcie.

Choć zapewne wielu fanów Antoniego Królikowskiego może być zawiedzionych, że Martyna to nie jest dziewczyna aktora, dobrze wiedzieć, że ma on wsparcie najbliższych i z dobrym humorem wszedł w Nowy Rok.

Byliby ładną parą?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Bawiliśmy się bardzo DOBRZE😎🐰nowy rok nowy ja🤣#sylwester #przyjaciele 🥂 Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)
NAJNOWSZE