Antek Królikowski chce kupić mieszkanie? Ma w nim zamieszkać z partnerką!

2019-08-24 20:00 DR
Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska
Autor: WBF Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska

Antek Królikowski od marca jest w związku z Katarzyną Dąbrowską. Wszystko wskazuje na to, że aktor bardzo poważnie traktuje tę relację. Dziennikarze Faktu donoszą, że Antek w najbliższym czasie planuje kupić nowe mieszkanie i przeprowadzić się do niego ze swoją ukochaną. Dlaczego aktor postanowił zmienić dotychczasowe lokum? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Antek Królikowski swego czasu miał naprawdę mega luźny styl życia. Aktor bardzo często imprezował, a partnerki u jego boku zmieniały się – dla niektórych – w bardzo szybkim tempie. Gdy na horyzoncie pojawiła się Julia Wieniawa wiele osób mówiło, że to związek na dłużej. Niestety, czas zweryfikował to uczucie. Julka rozstała się z Antkiem, by rzucić się w objęcia Barona z zespołu Afromental. Ostatecznie i z nim się rozstała, a teraz mówi, że chce zrobić sobie króką przerwę od mężczyzn. Aktorka i piosenkarka chce się skupić na swoim życiu zawodowym. Sam Antek znalazł prawdziwą miłość. To piękna, blondwłosa Katarzyna Dąbrowska. Aktor od samego początku nie chwali się nią w wywiadach. Jedyne okoliczności, w jakich możemy ich zobaczyć razem to nieliczne branżowe imprezy lub – częściej – Instagram.

Wiele wskazuje na to, że Antek bardzo poważnie traktuje relację z Kasią. Zakochani mieszkają już razem, ale dziennikarze Faktu informują, że aktor chce zmienić mieszkanie. Dotychczasowe podobno jest bowiem za małe.

Antek kupował je, gdy jeszcze nie był bogaty. Teraz ma sporo oszczędności i chce coś nowocześniejszego w jakimś modnym miejscu w stolicy

powiedział informator Faktu.

Życzymy owocnych poszukiwań! ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE