Liam Payne uczy Beara gry na pianinie! Urocze!

2019-08-24 13:40
Liam Payne (15.04)
Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News

Liam Payne spędza wiele czasu na podróżach, jednak stara się znaleźć czas dla syna. 2-latek na co dzień mieszka ze swoją mamą, Cheryl. Tym razem miał okazję spędzić trochę czasu z ojcem, który pokazał mu, na czym polega praca muzyka. Zdjęciem pochwalił się oczywiście na Instagramie.

Liam Payne ma olbrzymie grono fanów, ale i nie brakuje tych, którzy mają piosenkarzowi sporo do zarzucenia. Muzykowi wciąż nie udało się wydać debiutanckiej płyty - zamiast tego Liam sporo podróżuje, udziela się na branżowych eventach i angażuje w kolejne kampanie reklamowe.

Przeciwnicy Liama Payne twierdzą też, że nie spędza on wystarczająco wiele czasu z synem. Wiadomo, że jeszcze będąc w związku z Cheryl Liam rzeczywiście więcej czasu spędzał po za domem, a ona w większości sama zajmowała się chłopcem. Czy dziś jest tak nadal?

Liam Payne z synem

Krytycy nie muszą mieć racji - zarówno Liam Payne, jak i Cheryl nie epatują w sieci swoim życiem rodzinnym. Wokalistka zdecydowała, by syn pary nie gościł na ich Instagramach i mógł cieszyć się zwyczajnym dzieciństwem. Liam złamał jednak nieco tę zasadę, pokazując na Instagramie nowe zdjęcie z Bearem.

Liam Payne opublikował fotkę, na której widzimy dłoń muzyka i małą rączkę Beara na klawiszach fortepianu! To nie tajemnica, że Liam uwielbia grać, nic więc dziwnego, że już dziś zaznajamia małego z instrumentem.

Zobaczcie zdjęcie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Twinkle twinkle hand in hand 💫 Post udostępniony przez Liam Payne (@liampayne)
NAJNOWSZE