Anna Wendzikowska zrobiła pokaz kostiumów kąpielowych. Modelki ostro zaszalały na wybiegu!

2022-07-01 13:59 Joanna Dembek
Anna Wendzikowska
Autor: Pawel Wodzynski/East News Anna Wendzikowska zadebiutowała jako projektantka strojów kąpielowych

Anna Wendzikowska spełniła swoje marzenie wypuszczając zaprojektowaną przez siebie kolekcję kostiumów kąpielowych. Odbył się również uroczysty pokaz mody, na którym nie zabrakło dobrej energii, a modelki tanecznym krokiem pojawiały się na wybiegu.

Prezenterka telewizyjna, Ania Wendzikowska, zaskoczyła wszystkich nowym projektem związanym z branżą fashion i wypuściła na rynek kolekcję kostiumów kąpielowych. Sam pokaz wywołał wiele emocji, a modelki świetnie bawiły się na wybiegu - skakały i tańczyły jak na najlepszym beach party.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Śmigłowiec zabrał Annę Wendzikowską. Musiała pomóc przyjaciółce

Modelki Anny Wendzikowskiej zaszalały na wybiegu

Event odbył się 30 czerwca w Warszawie, a debiutująca projektantka powiedziała, dlaczego zdecydowała się na wypuszczenie własnej kolekcji kostiumów kąpielowych.

Bardzo dużo podróżuję do ciepłych krajów, dlatego kostiumy kąpielowe są bliskie memu sercu. Chciałam, aby moje kostiumy były zmysłowe, eleganckie, świetnie wykonane, z najwyższej jakości materiałów i piękne. Kierowałam się zasadą: czy to jest dobre dla mnie, czy to jest dobre dla innych i czy to jest dobre dla świata?

Podczas pokazu zorganizowana była również licytacja przedmiotów: książka podróżniczki Beaty Pawlikowskie, wejście za kulisy teatru razem z Katarzyną gLinką czy śniadanie z Anną Kalczyński, a dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Wesprze on schronisko dla kobiet oraz Centrum Praw Kobiet.

Modelki świetnie zaprezentowały kolekcję Ani Wendzikowskiej doskonale bawiąc się podczas pokazu. Tanecznym krokiem wchodziły kolejno na wybieg w rytm światowych hitów, które wykonał na żywo Nick Sinclair. Zgromadzona publiczność dała ponieść się emocjom, a zewsząd było słychać okrzyki radości.

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052
NAJNOWSZE