Anna Wendzikowska

i

Autor: AKPA Anna Wendzikowska znowu zakochana. Kim jest jej wybranek?

Gwiazdy

Anna Wendzikowska znalazła miłość za granicą! Wrócił temat Toma Cruise'a

2024-03-02 13:47

Ania Wendzikowska, znana z wieloletniej pracy w telewizji TVN, oraz jako mama samotnie wychowująca dwie urocze córeczki, ostatnio zaskoczyła fanów zdradzając szczegóły swojego nowego związku. Partner nie do końca spełnia jej standardy, na temat których celebrytka jeszcze niedawno głośno się wypowiadała. Wendzikowska nie wahając się ani chwili, postanowiła odnieść się do wyglądu swojego ukochanego, aby uniknąć drwin.

Przez 15 lat Anna Wendzikowska była gwiazdą stacji TVN, gdzie prowadziła cykl wywiadów z zagranicznymi twórcami filmowymi. Oskarżając stację o mobbing zrezygnowała z tej prestiżowej posady. Następnie założyła własną markę odzieżową, a oprócz tego nieustannie podróżuje po świecie pokazując swoim córką piękno różnych zakątków świata. Celebrytka nie może narzekać na brak przygód, nawet tych miłosnych, właśnie wyznała, że jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej partner i dlaczego wzbudza tyle emocji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Wendzikowska przyznała się do zdrad. Internautki wyśmiały jej tłumaczenia

Maks On Air - Luna na Eurowizję | Eska

Ania Wendzikowska zakochana! Skomentowała wygląd ukochanego

Ania Wendzikowska ma specyficzne postrzeganie atrakcyjności mężczyzn. Swego czasu w wywiadzie z "Dzień Dobry TVN" powiedziała, że mężczyzna, który ma 170 cm wzrostu nie może być przystojny. Miała na myśli chociażby Toma Cruise'a. Powiedziała również, że woli, gdy facet jest postury Hugh Jackmana. Ta wypowiedź oburzyła wiele kobiet i mężczyzn, którzy są ponad takie myślenie.

Życie jednak okazało się przewrotne, a prezenterka zakochała w mężczyźnie który ma 175 cm wzrostu, co oznacza, że nie do końca spełnia on standardy gwiazdy. Serce jednak nie sługa, a Ania najwyraźniej postanowiła dać mu szansę, a żeby uniknąć drwin ze strony opinii publicznej, jak najprędzej postanowiła skomentować swój wybór.

Żeby tutaj wybrzmiał chichot losu, jako że moje serce ostatnio po czterech latach wreszcie zadrgało mocniej, to chciałabym wszystkim powiedzieć, że osoba, do której moje serce zadrgało mocniej, ma tylko 175 cm wzrostu, więc jest niewiele wyższy od Toma Cruise'a - powiedziała Wendzikowska w "Świecie Gwiazd".

Ania nie podzieliła się z mediami zbyt wieloma szczegółami na temat swojego partnera. Nie ujawniła jego imienia, wieku ani zawodu. Jednakże podkreśliła, że nie mieszka on w Polsce, co sugeruje, że ich związek wymaga pewnego poświęcenia i wysiłku. Trzymamy kciuki!