Anna Przybylska bohaterką filmu! Prezes TVP zapowiada hit

2021-03-03 8:01 kp
Anna Przybylska
Autor: WBF

Prezes Telewizji Polskiej zdradził, że wśród planów TVP znajduje się nakręcenie filmu o Annie Przybylskiej. Zmarła w 2014 roku aktorka cieszyła się wielką popularnością i była bardzo rozpoznawalna wśród polskich widzów. Jacek Kurski jest przekonany, że produkcja o gwieździe będzie wielkim sukcesem. Co powiedział?

Śmierć Anny Przybylskiej w październiku 2014 roku była dla widzów polskiej telewizji bardzo smutnym wydarzeniem. Aktorka cieszyła się ogromną sympatią fanów, którzy cenili ją nie tylko za urodę, ale i za talent aktorski, przyjazny charakter i poczucie humoru. Niestety gwiazda przegrała z nowotworem trzustki i po chorobie w wieku 35 lat zmarła w swoim domu.

Teraz, ponad sześć lat od jej śmierci, prezes Telewizji Polskiej zapowiada, że stacja nakręci film dokumentalny o aktorce. Wcześniejsze próby takiego przedsięwzięcia nie powiodły się.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Film dokumentalny o Annie Przybylskiej powstanie?

Teraz Jacek Kurski zapowiedział w rozmowie z Faktem, że film o Annie Przybylskiej powstanie. Prezes TVP przewiduje, że produkcja może przyciągnąć przed telewizory rekordową liczbę widzów.

Pracujemy nad wieloma pięknymi dokumentami, myślę że mamy renesans tego gatunku. To prawidłowe wypełnienie misji Telewizji Publicznej. A w ostatnich latach nie było takich dokumentów, które oglądałyby 4 mln. ludzi. Pojawi się np. film o Annie Przybylskiej, który być może nawet trafi do kin. Autor opowieści o Krawczyku z wielkim zapałem zabrał się do pracy nad filmem o Annie. Myślę, że ten dokument przyciągnie przed telewizory nie 4, a nawet 5-6 milionów Polaków. I ich wzruszy

- czytamy.

Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat planowanego filmu o Annie Przybylskiej czy daty premiery.

Czekacie?

Anna Przybylska
Autor: WBF
NAJNOWSZE