Anna Mucha o zwolnieniu z Dance Dance Dance. Ma pretensje?

2021-07-29 17:20 es
Anna Mucha
Autor: WBF

Anna Mucha dołączyła do jury show Dance Dance Dance w drugim sezonie. Szybko jednak się z programem pożegnała. To była niespodzianka nie tylko dla widzów, ale i samej gwiazdy. Od zwolnienia minęło sporo czasu i aktorka postanowiła je skomentować, na chłodno. Co Anna Mucha myśli o swoim zwolnieniu z TVP?

Magda Mołek zdecydowała się wystartować z własnym kanałem na YouTube. W MOIM STYLU Magda Mołek to rozmowy z gośćmi z różnych branż. W najnowszym odcinku wystąpiła Anna Mucha. Rozmowa zeszła na temat programu Dance Dance Dance.

W drugim sezonie tanecznego show Anna Mucha dołączyła do jury. Była tam barwną postacią, która nie szczędziła ani krytyki, ani komplementów. Niespodziewanie jednak z anteny zniknęła. Stacja zdecydowała się w ogóle mocno wymienić skład jurorski. Z poprzedniej ekipy została tylko Ida Nowakowska, do której dołączyła Joanna Jedrzęjczyk i Agustin Egurrola.

W programie Magdy Mołek Anna Mucha skomentowała swoje zwolnienie.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Anna Mucha o zwolnieniu z Dance Dance Dance

Gwiazda nie ukrywała, że utrata pracy była dla niej dużym zaskoczeniem.

- Ja dostałam bardzo dobre recenzje i bardzo dobre opinie po poprzedniej serii. Myśmy się świetnie dogadywali z Robertem Kupiszem i z Idą. Myślę, że stworzyliśmy bardzo fajne trio. I absolutnie, gdy się rozstawaliśmy, mimo pandemicznych warunków, żyłam w przekonaniu, że ta seria została przedłużona i to miejsce będzie tam na mnie czekało. Taka była też umowa. I któregoś dnia po prostu dowiedziałam się, że jest inaczej.

Mówiła aktorka.

Anna Mucha wyjaśniła, że próbowała z tą decyzją dyskutować. Jej zdaniem Dance Dance Dance to bardzo fajny program. Wspinając się "na wyżyny dyplomacji" dodała:

- Oczywiście jest to decyzja pracodawcy, nadawcy, czyli telewizji publicznej i muszę to uszanować. Nie będę szturmem zdobywała anteny. Ale osobną kwestią jest to, że wszystko się kryje w słowie "wybór" i myślę, że to jest kwestia wolności wyboru.

Ma żal do pracodawców?

NAJNOWSZE