Anna Mucha

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@taannamucha Anna Mucha spotkała się z negatywną reakcją fanów

Gwiazdy

Anna Mucha czeka na opiekę społeczną. Taki los zgotowała swoim dzieciom

2024-01-09 13:02

Anna Mucha wybrała się z rodziną na zagraniczne wczasy i podpadła internautom pokazując w jakich warunkach przyszło im przebywać. Internauci w agresywny sposób wyrazili swoją troskę o dzieci Muchy. Padły mocne słowa, a gwiazda postanowiła zareagować!

Anna Mucha i Marcel Sora przez wiele lat tworzyli zgraną parę. Doczekali się potomstwa - Stefania przyszła na świat w 2011 roku, a Teodor trzy lata później. Choć ich miłość nie przetrwała próby czasu, starają się żyć w zgodzie w trosce o dobro dzieci. Po rozstaniu z Marcelem Sorą znalazła szczęście u boku reżysera i aktora Jakuba Wonsa, z którym pod koniec grudnia wyruszyła na ciekawą choć trudną wyprawę, na Madagaskar. Dzieci dzielnie towarzyszą im, doświadczając spartańskich warunków, co nie spodobało się niektórym internautom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Mucha aresztowana?! Zdenerwowana gwiazda poprosiła swoich fanów o pomoc

Im starsza, tym piękniejsza. Anna Mucha kiedyś i dziś

Anna Mucha tłumaczy się internautce z kiepskiego wyglądu

Anna Mucha od dłuższego czasu relacjonuje na Instgaramie pobyt w Afryce, który - jak sama przyznała - nie należał do zbyt łatwych ze względu na bardzo trudne warunki, w których przyszło im egzystować. Przede wszystkim, musieli liczyć się z deficytami wody, wszechobecnym robactwem i brakiem wielu podstawowych udogodnień, jak chociażby zaplecze sanitarne. Anna Mucha nie ukrywała, że myła się korzystając z wody z baniaka, lub zażywając kąpieli morskich. Kiedy jedna z internautek zwróciła jej uwagę na posklejane rzęsy, aktorka odpowiedziała dosadnie, ale z humorem: Kobieto! Ja się nie myłam od tygodnia, a ty mi o rzęsach - napisała Mucha.

Anna Mucha

i

Autor: Screen/Instagram/@taannamucha Anna Mucha na Madagaskarze

Anna Mucha zrugana za narażanie dzieci! Jest odpowiedź aktorki

Annę Muchę zaskoczyła również troska o jej własne dzieci, które zdaniem anonimowego internauty, podczas tej ciężkiej wyprawy zostały narażone na różnego rodzaju choroby i niepotrzebne niedogodności. Internauta nie przebierał w słowach oceniając postawę Muchy.

Jesteście popie***leni!!! Jechać gdzie jest smród i ubóstwo i to z dziećmi!!! Narażać siebie!!! A szczególnie dzieci!! BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI !!!!! - uniósł się gniewem zatroskany internauta - Totalna idiotka z CIEBIE!!! Powinno odebrać Ci dzieci!!! - dodał.

Anna Mucha

i

Autor: Screen/Instagram/@taannamucha Anna Mucha w ogniu krytyki

Anna Mucha nie mogła się również powstrzymać, aby odpowiedzieć na tak dobitną krytykę. Opublikowała screen wiadomości, którą skomentowała załamując ręce nad wywodem hejterki: I anonimowa, obywatelska troska o moje dzieci. Czekam na wizytę opieki społecznej - napisała aktorka.

Listen on Spreaker.