Anna-Maria Sieklucka

i

Autor: AKPA Anna-Maria Sieklucka marzy o karierze w Hollywood

Anna Maria Sieklucka rusza na podbój Hollywood! Za nią castingi do filmu znanego reżysera

2022-09-29 11:34

Anna-Maria Sieklucka wyznaje, że czuje się obywatelką świata i nie zamierza się ograniczać w robieniu kariery. Obecnie marzy się się kontrakt w Hollywood. Sieklucka poczyniła nawet pierwsze kroki w realizacji swojego celu. Szlifuje język i chadza na castingi.

Anna-Maria Sieklucka urodziła się 31 maja 1992 roku. Pochodzi z Lublina, a po maturze rozpoczęła studia we wrocławskiej filii Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.  zasłynęła rolą Laury Biel w filmie Blanki Lipińskiej "365 dni", zrealizowanego na podstawie powieści o tym samym tytule. Anna-Maria po międzynarodowym sukcesie erotyka zyskała dużą rozpoznawalność i zdradziła, że ma chęć na więcej.

Anna-Maria Sieklucka wyrusza na podbój Hollywood

Anna-Maria Sieklucka jeszcze niedawno była nieznaną nikomu aktorką, którą można było zobaczyć na deskach teatru i w małych rolach znanych seriali, jak np. "Na dobre i na złe". Udział w filmie Blanki Lipińskiej sprawił, że aktorka zaczęła sięgać wyżej i planuje spełnić swoje największe marzenie - zostać gwiazdą Hollywood! Poczynił już pierwsze kroki w realizacji ambitnego planu, o czy opowiedziała w rozmowie z jednym z tabloidów. Okazuje się, że aktorka wzięła udział w castingach do nowego filmu Guy'a Richiego.

Cały czas się castinguję. Miałam nawet casting nawet do produkcji Guy'a Ritchiego. Pracuję z coachem i szkolę mój akcent amerykański i angielski - powiedziała w wywiadzie z "Pudelkiem".

Guy Ritchie to amerykański reżyser, który stworzył takie obrazy, jak: "Przekręt", Sherlock Holmes", "Dżentelmeni", czy Aladyn". Obecnie pracuje nad filmami: "Hercules" oraz "The Interpreter", w którego realizację zaangażowany jest również Jake Gyllenhaal.

Anna-Maria Sieklucka wyznaje również, że nie czuje się przynależna do żadnego miejsca na ziemi i pragnie robić karierę również poza granicami naszego państwa.

Nie zamykam mojej głowy, na to żeby myśleć, że tylko tu i wyłącznie jest moje miejsce. Teraz cały świat jest moim miejscem - wyznała gwiazda "365 dni".

Pozostaje trzymać kciuki i życzyć powodzenia! Świat stoi otworem.

Sonda
Czy twoim zdaniem Anna-Maria Sieklucka zrobi karierę w Hollywood?
Roksana Węgiel o OSIEMNASTCE. Zdradziła swoje plany!