Anna Lewandowska w ciąży na gali Złota Piłka 2019. Widać brzuszek!

2019-12-03 9:04 kp

Anna Lewandowska po raz pierwszy od momentu ogłoszenia ciąży pojawiła się publicznie na oficjalnym wydarzeniu. Trenerka towarzyszyła Robertowi Lewandowskiemu w Paryżu podczas gali Złota Piłka 2019. Wzrok jej fanów skupiony był oczywiście na jej ciążowym brzuszku, który staje się coraz bardziej widoczny.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wzięli udział w gali Złota Piłka 2019 w Paryżu. Po świetnym okresie w karierze piłkarza oczekiwania fanów były bardzo wysokie - wszyscy trzymali kciuki za to, że Robert znajdzie się w samej czołówce prestiżowego zestawienia. Ostatecznie Robert Lewandowski zajął ósme miejsce. Już po ogłoszeniu werdyktu piłkarz zapewniał, że nie jest zawiedziony, a do piłkarskich rankingów podchodzi z dużym dystansem.

Nie samą rywalizacją sportową żyją jednak fani Roberta. Odkąd piłkarz ogłosił drugą ciążę Anny Lewandowskiej, internauci skupili uwagę właśnie na niej, wypatrując ciążowego brzuszka i czekając na jakiekolwiek newsy na temat dziecka. na gali Złota Piłka 2019 Anna Lewandowska w ciąży promieniała - po raz pierwszy też pokazała swoje nowe krągłości.

Anna Lewandowska w ciąży - Złota Piłka 2019

Na imprezie w Paryżu Anna Lewandowska pojawiła się w dopasowanej, czarnej sukni z głębokim wycięciem na nodze. Obcisła kreacja doskonale podkreślała jej coraz bardziej widoczny ciążowy brzuszek. Przypomnijmy, że na początku listopada Robert Lewandowski zdradził w jednym z wywiadów dla niemieckich dziennikarzy, że Anna jest w czwartym miesiącu ciąży. To oznacza, że obecnie Anna Lewandowska może być w połowie drugiej trymestru ciąży.

>>Anna Lewandowska w ciąży: który to miesiąc? Znamy termin porodu!

Zobaczcie, jak para prezentowała się na gali Złota Piłka 2019! Eleganccy?

Zobacz też:

NAJNOWSZE