Anna Lewandowska pokazała, jak schudła po urodzeniu dziecka. "Ciało kobiety może wiele!"

2020-05-25 11:12 mw
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna Lewandowska pokazała, jak 17 dni po porodzie wygląda jej figura! Zachwyt fanek żony Roberta Lewandowskiego wzbudza zwłaszcza brzuch Ani. Jak bardzo schudła po urodzeniu drugiego dziecka i jak tłumaczy tak szybki powrót do formy? Anna Lewandowska ma prostą odpowiedź i radę dla wszystkich dziewczyn, które obawiają się o swoją figurę po ciąży.

Anna Lewandowska sama zaznacza, że długo zastanawiała się, czy publikować swoje najnowsze zdjęcia i porównywać dzisiejszą figurę z tą, którą mogła pochwalić się w trakcie ciąży. Żona Roberta Lewandowskiego tłumaczy jednak, że zdecydowała się na pokazanie fotek z myślą o wszystkich dziewczynach, które obawiają się, jak ciąża odbije się na ich formie.

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży.
Mam nadzieje, że mi się to udało.
Ciało kobiety może wiele!
... i niesamowite jest to, że w naszych ciałach
rozwijają się takie cuda❤️🧚🏻‍♂️🧚🏻‍♂️

- napisała na Instagramie Anna Lewandowska, pokazując porównanie swoich ciążowych zdjęć z fotkami zrobionymi dziś, czyli zaledwie 17 dni po urodzeniu drugiej córeczki.

Dzień wcześniej na Instagramie żony Roberta Lewandowskiego pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Anię w dwoma wózkami.

Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze.
Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról.

- napisała przy fotce Anna Lewandowska.

Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE