Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z 4. urodzin Klary! Było bardzo skromnie

2021-05-04 19:18 kp
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Polskie media już wiele dni temu donosiły, że na początek maja w rodzinie Anny i Roberta Lewandowskich szykuje się wielkie świętowanie. 4 maja starsza córka pary - Klara - skończyła bowiem 4 lata, a już dwa dni później swoje urodziny obchodzi roczna Laura. W dzień urodzin Klary słynne małżeństwo urządziło w domu skromne, rodzinne przyjęcie. Zobaczcie zdjęcia!

Gwiazdy showbiznesu zdążyły przyzwyczaić nas przez ostatnie lata, że urodziny swoich pociech świętują z prawdziwą pompą. Prym wiodą tu siostry Kardashian, które co roku przygotowują dla swoich dzieci luksusowe przyjęcia z dekoracjami całego domu, na które wydają tysiące dolarów. Choć sytuacja pandemii temu nie sprzyja, hucznie urodziny swojej córki świętowała ostatnio chociażby Khloe Kardashian.

Nasze największe polsko-zagraniczne gwiazdy, czyli Robert i Anna Lewandowscy, jak na razie świętują jednak urodziny swojej córki wyjątkowo skromnie i rodzinnie. Klara Lewandowska, która we wtorek skończyła 4 lata, mogła liczyć na życzenia od rodziców i symboliczny tort.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Klara Lewandowska skończyła 4 lata

Anna i Robert Lewandowscy osobiście pochwalili się w sieci 4. urodzinami swojej starszej córki. Oboje pokazali na swoich profilach na Instagramie solenizantkę z urodzinowym tortem z jednorożcem. Cała rodzina dzień spędziła razem w swobodnej atmosferze i wygodnych, domowych ubraniach. Zobaczcie:

A już za dwa dni Lewandowskich czeka kolejne święto - tym razem będzie to roczek Laury. Młodsza córka Anny i Roberta przyszła na świat 6 maja i media donosiły, że para planuje urządzić dla dziewczynek wspólne przyjecie urodzinowe. Tabloidy wróżyły, że córki Lewandowskich mają doczekać się dwóch tortów - starsza z jednorożcem, a młodsza z Calineczką. Czyżby jednak słynni rodzice uznali, że najlepiej świętuje im się we własnym gronie i obydwa dni spędzą we czworo?

NAJNOWSZE