Anna Lewandowska: córka to jej marzenie? Skomentowała zdjęcie córki Pauliny Sykut!

2017-04-25 21:46
Anna Lewandowska, Paulina Sykut
Autor: EAST NEWS; instagram.com Anna Lewandowska, Paulina Sykut

Nikt tak nie czeka na narodziny dziecka, jak Anna Lewandowska! Córka Pauliny Sykut ją zachwyciła!


Narodzinami dziecka Anny Lewandowskiej żyje obecnie cała Polska! Wszyscy z niecierpliwością czekają na dzień, w którym dowiemy się, że Anna Lewandowska urodziła dziecko. Tak jak i jej fani, Ania już teraz nie może doczekać się tego momentu!

W oczekiwaniu na urodzenie dziecka Anna Lewandowska wpadła na Instagramie na urocze zdjęcie córki Pauliny Sykut. Prezenterka, która zapozowała przed lustrem do selfie, zupełnie przypadkowo uchwyciła na drugim planie swoją córeczkę i męża.

Nieoficjalne informacje, które pojawiały się dotąd w mediach mówiła, że żona słynnego piłkarza również spodziewa się córki. Anna Lewandowska miała więc pełne prawo skomentować zdjęcie Pauliny Sykut w ten sposób:

Anna Lewandowska komentarz
Autor: instagram.com Anna Lewandowska komentarz


Córka Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego dorastałaby bez wątpienia w równie pięknej i szczęśliwej rodzinie, jak dziecko Pauliny! Jak Wam się podoba wizja urodzenia przez Annę Lewandowską córki? Wyrośnie z niej piłkarka czy trenerka i specjalistka ds. żywienia? ;)

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Autor: Splash News/EAST NEWS Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Anna Lewandowska w ciąży na Gali Mistrzów Sportu
Autor: EAST NEWS Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu

Dziecko Anny i Roberta Lewandowskich całymi latami będzie budziło zainteresowanie kibiców i fanów. Ucieczki od popularności nie mają też książęta William i Harry, których życie zawsze będzie w centrum uwagi! Zobaczcie kulisy ich najważniejszych decyzji!

NAJNOWSZE