Anna i Robert Lewandowscy przekazali 100 tys. zł. na leczenie chorego Antosia! SZCZEGÓŁY!

2017-04-26 18:40
Anna i Robert Lewandowscy
Autor: EAST NEWS Anna i Robert Lewandowscy

Takie są serca Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego! Dziecko z poważnym nowotworem ma szansę na wyleczenie!


W tak ważnym dla siebie czasie oczekiwania na narodziny dziecka, Anna i Robert Lewandowscy nie zapominają o potrzebujących! Para już niejednokrotnie przekazywała pieniądze na cele charytatywne. Tym razem Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przekazali 100 tysięcy złotych na leczenie chorego Antosia!

Zbiórka na rzecz Antosia odbywa się na tej stronie. Dwuletni Antoś Rudzki cierpi z powodu nowotworu - siatkówczaka obuocznego. Chłopcu grozi całkowita utrata wzroku. Pomóc może tylko kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Rodzice chłopca własnymi środkami uzbierali już na ten cel 800 tysięcy złotych. Brakuje jeszcze 500 tys. A zbiórka trwa do 30 kwietnia.

>> Anna Lewandowska: córka to jej marzenie? Skomentowała zdjęcie córki Pauliny Sykut!

W zbiórkę brakującego pół miliona zaangażowało się wielu polaków, w tym sporo znanych nazwisk. Najwięcej wpłacili jednak Anna i Robert Lewandowscy! 100 tysięcy, które przekazali Antosiowi, podniosło zebraną już kwotę do 263 tysięcy złotych.

100 tysięcy złotych od Anny i Robert Lewandowskiego dla Antosia bardzo zwiększyło jego szansę na wyleczenie i pokazało, jak wielkie mają oni serca!

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Autor: Splash News/EAST NEWS Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Polska Armenia: Anna Lewandowska na meczu
Autor: East News Polska Armenia: Anna Lewandowska na meczu

NAJNOWSZE