Anna Głogowska szczęśliwie zakochana. Potwierdziła przypuszczenia fanów

2022-09-28 14:12 Joanna Dembek
Anna Głogowska
Autor: AKPA Anna Głogowska zakochana! Podzieliła się dobrą nowiną

Anna Głogowska nareszcie podzieliła się z fanami doniesieniami, związanymi z jej życiem uczuciowych. Fani od dawna podejrzewali, że serce tancerki mocniej zabiło do pewnego, tajemniczego mężczyzny, a teraz postanowiła oficjalnie opowiedzieć o tej miłości.

Anna Głogowska to uznana polska tancerka, która rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie pierwszy raz pojawiła się w 2005 roku. Występowała w wielu krajowych i zagranicznych turniejach i konkursach tanecznych, a do jej największych osiągnięć można zaliczyć zdobycie 1. miejsca w Mistrzostwach Polski Showdance, oraz podwójne Mistrzostwo Świata w South American Showdance. Posiada klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich.

Anna na planie Tańca z Gwiazdami poznała Piotra Gąsowskiego, z którym była związana przez jedenaście lat. Burzliwy związek nie przetrwał próby czasu i w 2021 roku ogłosili swoje rozstanie. Para pozostaje w przyjacielskich relacjach. Ania i Piotr doczekali się również potomstwa. Ich córka Julia Gąsowska ma obecnie 15 lat.

W życiu Anny Głogowskiej pojawił się wyjątkowy mężczyzna

O życiu uczuciowym Anny Głogowskiej było niedawno głośno, a fani snuli podejrzenia, że jej serce skradł przystojny aktor, Mikołaj Roznerski. Tancerka nie dementowała tych plotek. Ania w rozmowie z portalem "Jastrząb Post", ujawniła, że jest w poważnej relacji. Miała też powód, żeby nie zdradzać zbyt wcześnie tego, co łączy ją z obecnym partnerem.

Chyba mogę naprawdę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana - zaczęła - Tak często się zdarza, że ludzie się zakochują, a później im przechodzi. Więc chyba wolałabym poczekać - podała powodu, dla których tak długo milczała.

Mamy nadzieję, że z czasem tancerka wyjawi, kim jest tajemniczy mężczyzna. Życzymy szczęścia!

Wiktoria wygrała 35 000 PLN w Pomarańczowa czy Niebieska! Tak się cieszyła!
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE