Anja Rubik: "Spotykam się z kimś"! Modelka o nowym związku i trudnym rozwodzie z Sashą!

2019-10-18 11:04 nk
Anja Rubik
Autor: People Picture/Willi Schneider/REX FEATURES/East News

Anja Rubik zdradziła w nowym wywiadzie, że ma nowego chłopaka. Gwiazda zdradziła, jakim etapie związku jest ze swoim partnerem. Mimo nowej miłości modelka wciąż wspomina rozwód z Sashą Knezevicem, który był dla niego ekstremalnie trudnym doświadczeniem. "Brakuje mi uczuciowej stabilności" - wyznała Anja Rubik.

Anja Rubik niechętnie opowiada o swoim życiu osobistym. Modelka skupia się na swojej pracy, a także kwestiach związanych z ekologią i ochroną środowiska. Od kilku lat promuje też w Polsce edukację seksualną.

Mimo to szerokim echem w mediach odbił się zarówno jej ślub z serbskim modelem, Sashą Knezevicem, który odbył się 16 lipca 2011 na Majorce, jak i rozstanie pary, ogłoszone w 2016 roku. Od tamtego czasu były mąż gwiazdy zdążył założyć rodzinę z nową partnerką. W lipcu 2018 na świat przyszedł jego syn, Andrija.

Anja Rubik zakochana!

Choć Anja Rubik nie obwieściła światu wcześniej, że i ona jest w nowym związku, w końcu postanowiła pochwalić się informacją.

Modelka nie chce zdradzać szczegółów na temat tego, kim jest jej nowy partner. Wyjawiła jednak, że to dość wczesny etap związku. Para na razie nie jest gotowa, by razem zamieszkać i stworzyć wspólny dom.

Brakuje mi jednego miejsca, które nazywam domem. (...) Nigdy nie będę miała tylko jednego miejsca, z którego się nie ruszam, ale domem nazywałam wyłącznie miejsce, gdzie była ta druga osoba, z którą dzieliłam życie. W tej chwili spotykam się z kimś, ale jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Więc brakuje mi tego domu, do którego zawsze się wraca, gdziekolwiek jesteś.

- powiedziała Anja Rubik w wywiadzie dla Vivy.

Anja Rubik o rozstaniu z Sashą

Modelka, która rzadko opowiada o rozwodzie, zdradziła też, że mimo nowej miłości wciąż ma w pamięci ból, związany z zakończeniem małżeństwa.

Rozstanie z Saszą było dla mnie ogromnie trudne. Bo kiedy żyliśmy razem, to ja bardzo dużo pracowałam, ale zawsze wracałam tam, gdzie on był. Stworzyliśmy nasz dom. A potem, nagle, znalazłam się w sytuacji, że właściwie mogę zrobić wszystko. To jest oczywiście fantastyczne, ale z drugiej strony w tamtym momencie było też smutne: no tak, nikt mnie nie potrzebuje, nigdzie nie muszę być, nikt na mnie nie czeka. Teraz czeka Charlie, mój pies, ale troszeczkę brakuje mi takiej uczuciowej stabilności.

- wyznała gwiazda.

Anja Rubik na okładce Vivy
Autor: Viva
NAJNOWSZE