Anja Rubik skrytykowana za poparcie strajku nauczycieli! Anja mocno komentuje hejt!

2019-04-08 14:20
Anja Rubik
Autor: www.facebook.com/anjarubikofficialfanpage

Anja Rubik oznajmiła na Facebooku, że popiera strajk nauczycieli. Pod jej postem na Facebooku wywiązała się ostra wymiana komentarzy. Pojawiły się także przejawy hejtu. Co na to modelka? Postanowiła skomentować sprawę. Zrobiła to krótko, ale dosadnie. Czy hejterom zrobi się wstyd po tym, co napisała?

Anja Rubik jest znana z odważnego wypowiadania swojego zdania w ważkich sprawach społecznych. Chętnie angażuje się też w ważne inicjatywy. Jakiś czas temu zorganizowała na przykład akcję #sexedpl, mającą na celu upowszechnianie edukacji seksualnej wśród młodych ludzi.

>> Anja Rubik: Youtube zablokował jej video o seksie oralnym! Gdzie go obejrzeć?

Tym razem Anja Rubik postanowiła wyrazić swoje zdanie na temat strajku nauczycieli. Modelka napisała na Facebooku, że popiera protest. Opublikowała także swoje zdjęcie, na którym trzyma kartkę z napisem "strajk nauczycieli". Fani skrytykowali gwiazdę za ten gest poparcia.

HOT TEMAT
Paweł Cattaneo z dzieckiem

Autor: www.instagram.com/pawelcattaneo_official

Paweł Cattaneo został ojcem! Pochwalił się dzieckiem i... MEGA DROGIM wózkiem!

Wielu fanów Anji Rubik skrytykowało modelkę, uważając, że podwyżka się nauczycielom nie należy, a oni sami robią krzywdę uczniom, strajkując akurat w okresie tuż przed egzaminami. Pod postem wywiązała się zagorzała dyskusja, a niektóre wypowiedzi trudno nazwać kulturalnymi.

W końcu głos postanowiła zabrać ponownie sama Anja Rubik, wyraźnie zaskoczona falą hejtu. Gwiazda światowych wybiegów skomentowała sprawę krótko i dosadnie.

Jeszcze niedawno wszyscy krzyczeli stop nienawiści ....

- napisała modelka. Niestety, choć zdawałoby się, że po takich słowach niektórym powinno pójść w pięty, pod postem i samym komentarzem dalej pojawiają się obraźliwe, a czasem wręcz wulgarne teksty.

A Wy zgadzacie się z Anją Rubik?

Zobacz też:

NAJNOWSZE