Anja Rubik nie boi się nagości! 7 najodważniejszych zdjęć, które pokazała na Instagramie

2021-05-04 11:44

Anja Rubik to zdecydowanie najsłynniejsza i najbardziej utytułowana polska modelka. Gwiazda należy do prawdziwego grona najlepszych w branży i choć ma już 37 lat projektanci wciąż z ogromną przyjemnością zapraszają ją na swoje pokazy. Przez lata w branży Anja Rubik nauczyła się perfekcyjnie wykorzystywać w pracy swoje ciało. Zobaczcie, jak pozuje do nagich zdjęć!

Każda dziewczyna rozpoczynająca pracę w modelingu marzy o tym, by zrobić karierę na miarę Anji Rubik. Polka jest uznawana za jedną z najbardziej wpływowych modelek XX i XXI wieku. Na wybiegu debiutowała w 1998 roku jago nastolatka i od tamtego momentu osiągnęła w branży niemal wszystko.

Anja Rubik przez lata występowała w pokazach i kampaniach reklamowych najważniejszych domów mody na świecie. Modelka przyjaźni się ze światowymi gwiazdami i może liczyć na ich wsparcie przy najróżniejszych projektach, w jakie się angażuje. Anja potrafi wykorzystać swoją sławę - gwiazda angażuje się w ochronę klimatu, a w Polsce wydała książkę Sexedpl i głośno wspierała Strajk Kobiet.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Anja Rubik nago na Instagramie

Również w ważnych sprawach Anja Rubik potrafi wykorzystywać swoją nagość. Gwiazda przy okazji ważnych wydarzeń publikowała wymowne zdjęcia - jak wtedy, gdy zapozowała nago na okładce Vogue, by poprzeć protesty sprzeciwiające się zakazowi aborcji.

Przez lata Anja Rubik występowała też nago w kampaniach reklamowych i w artystycznych sesjach. Efektami pracy dzieliła się kilka razy na Instagramie, za każdym razem wzbudzając spore poruszenie.

My zebraliśmy teraz dla Was te najbardziej odważne nagie zdjęcia z Instagrama Anji Rubik!