Ania - Tego Chciałam

2006-11-21 11:18

Trudno się nie oprzeć tej fantastycznej, nastrojowej piosence. Trudno też nie wyczuć szczerości i serca jakie włożyła w nią Ania, i to właśnie zdecydowanie wyróżnia ten utwór spośród wielu. Wspaniały głos i wielki potencjał jaki w niej drzemie to dobra jaskółka na przyszłość...

Trudno się nie oprzeć tej fantastycznej, nastrojowej piosence. Trudno też nie wyczuć szczerości i serca jakie włożyła w nią Ania, i to właśnie zdecydowanie wyróżnia ten utwór spośród wielu. Wspaniały głos i wielki potencjał jaki w niej drzemie to dobra jaskółka na przyszłość.

Ania Dąbrowska urodziła się w Chełmie, ma 23 lata. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie kontrabasu i jak powiedziała: Chciałam nauczyć się podstaw, od nut przez harmonię, żeby potem umieć dogadać się z innymi muzykami. Jej pierwszym profesjonalnym doświadczeniem była współpraca z Andrzejem Smolikiem przy płycie Krzysztofa Krawczyka Bo marzę i śnię, na której nagrała partie wokalne do ośmiu piosenek. Dziś Smolik wyprodukował jedną z piosenek, która znajdzie się na jej pierwszej płycie.

Jak powiedziała o sobie: W każdym momencie swojego życia trzeba ulec. Często zaczyna się już przy wyborze szkoły, o której decydują rodzice. Byłam zawsze szczera w tym jak i co śpiewam, nie szłam na kompromisy. Mam nadzieję, że ludziom się ta moja szczerość spodoba. Po takiej wypowiedzi, mając w głowie jej debiutancki singiel z wielką niecierpliwością będziemy oczekiwać na debiutanki krążek zatytułowany Samotność po zmierzchu, który opatrzony znakiem jakości Radia ESKA ukaże się na rynku 23 lutego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE