Ania Starmach urodziła! Gwiazda wybrała dla synka bardzo oryginalne imię

2021-05-13 10:01 es
Ania Starmach
Autor: WBF

Ania Starmach chętnie pozostaje z fanami w kontakcie dzięki Instagramowi. Dzieli się tam nie tylko przepisami na pyszne dania, ale i życiem prywatnym. Właście z jej social mediów doszła do nas radosna wiadomość - Ania Starmach urodziła! Gwiazda była w ciąży z drugim dzieckiem. Teraz chłopiec już jest na świecie. Ania Starmach zdradziła swoim fanom, jaki imię wybrała dla synka. Jest bardzo ciekawe!

Ania Starmach cieszy się w Polsce sporą sympatią fanów. Zyskała sławę dzięki roli jurorki w programach takich jak Master Chef czy Master Chef Junior. Jej Instagramowy profil śledzi ponad pół miliona osób! Kucharka chętnie pozostaje w kontakcie ze swoimi obserwatorami. Podaje im nie tylko przepisy na pyszne dania, ale i piękne obrazki z życia prywatnego.

Właśnie z Instagrama gwiazdy dowiedzieliśmy się, że Ania Starmach Urodziła!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Ania Starmach urodziła syna

W ostatnich miesiącach brzuszek celebrytki rósł jak na drożdżach. I w końcu nadeszło rozwiązanie - Ania Starmach urodziła! Gwiazda pochwaliła się fanom na Instagramie dobrymi wieściami.

Przy okazji Ania Starmach zdradziła, jakie imię otrzymał chłopiec.

Mamy go!Gustaw, Gucio jest już z nami.Najlepiej 🤱🏻🤱🏻🤱🏻❤️

Gucio to zdrobnienie od Gustawa. To piękne imię jest dziś nieco w Polsce zapomniane. Warto pamiętać, że starszą siostrą Gucia jest Jagna. To także bardzo oryginalne imię.

Ojcem dzieci jest mąż Ani Starmach, Piotr Kusek. Para pobrała się w 2017 roku.

Hotplota.pl gratuluje!

Zobacz też:

NAJNOWSZE