Ile Ania Starmach przytyła w ciąży? Gwiazda raz na zawsze mówi o dodatkowych kilogramach

2021-04-22 23:02 es
Ania Starmach
Autor: WBF

Ania Starmach spodziewa się drugiego dziecka. Ciążowy brzuszek jest już bardzo duży. A to oznacza, że i kilogramów jest więcej. A ile dokładnie Ania Starmach przytyła w ciąży? Gwiazda poruszyła ten temat na swoim Instagramie. Napisała kilak ważnych słów o tym, z czym muszą się mierzyć kobiety.

W Polsce trwa najprawdziwszy baby boom. Mnóstwo celebrytek spodziewa się dziecka! Klaudia Helejcio, Agnieszka Kaczorowska czy Ida Nowakowska to tylko niektóre z przyszłych mam.

W drugiej ciąży jest obecnie Ania Starmach. 3 lata temu gwiazda urodziła pierwszą córkę. Dziewczynka otrzymała bardzo ciekawe imię - Jagna.

Niedługo dziewczynka zostanie starszą siostrą. Brzuszek ciążowy Ani Starmach jest już naprawdę duży. Dlatego gwiazda postanowiła odpowiedzieć na pytanieo kilogramy...

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Ile Ania Starmach przytyła w ciąży?

Do tego pytania gwiazda odniosła się na swoim Instagramie. Na najnowszym zdjęciu widzimy, jak uśmiechnięta Ania Starmach trzyma się za pokaźny brzuszek.

W opisie celebrytka poruszyła ważną kwestię.

Najpierw pytają: ile przytyłaś w ciążyPotem pytają: ile udało ci się już po ciąży zrzucić?Nie lubię tych pytań i to nie dlatego że mam problem ze swoją wagą. Nie lubię tych pytań bo kładą nacisk na sprawy mało istotne.

Dalej Ania Starmach zdradziła swoim obserwatorom, że nigdy wcześniej tak bardzo nie podziwiała własnego ciała. A przecież ciąża to dla organizmu tak ogromny wysiłek, że zasługuje na podziw!

Nigdy wcześniej tak nie podziwiałam swojego ciała, ile ono znosi i nosi, ile jeszcze trudów przed nim... Moje ciało zasługuje na szacunek i wdzięczność. I tak oczywiście namawiam was: ODŻYWIAJCIE SIĘ ZDROWO, i tak oczywiście ĆWICZCIE JAK DŁUGO MOŻECIE, ale przede wszystkim bądźcie dla siebie dobre

Dodała Ania Starmach.

Na końcu gwiazda poradziła swoim fankom, żeby po prostu nie odpowiadały na niewygodne dla nich pytania. A my tę radę totalnie popieramy!

NAJNOWSZE