Angelina Jolie widziana na bazarze w Wenecji. Jej córka to kopia Brada Pitta

2022-07-07 13:39 Joanna Dembek
Angelina Jolie
Autor: SCAN, ANVE/BackGrid UK /East News Angelina Jolie na planie we Włoszech z córkami - Vivienne i Zaharą

Angelina Jolie przeniosła się na jakiś czas do Włoch. Aktorka została zauważona przez paparazzi na weneckim bazarze, gdzie podczas zakupów towarzyszyły jej córki - Zahara i Vivienne. Młodsza z nich to istna kopia Brada Pitta.

Angelina Jolie wyjechała do Włoch, gdzie pracuje nad powstaniem filmu, którego scenariusz oparty jest na powieści Alessandra Baricco - "Bez krwi". W główną postać wciela się Salma Hayek, a Angelina zajmuje się reżyserią. Gwiazda musiała na ten czas połączyć życie prywatne z zawodowym i w podróż zabrała swoje dwie córki: Zaharę oraz Vivienne.

Angelina Jolie z dziećmi na planie zdjęciowym. W przerwach buszują na targowisku

Angelina Jolie i Brad Pitt założyli wielodzietną rodzinę. Mają troje biologicznych dzieci: Siloh (16 lat) i bliźniaki Vivienne oraz Knox (14 lat), oraz troje adoptowanych: Maddox (21 lat), Zahara (17 lat) oraz Pax (18 lat).

Para rozstała się w 2016 roku, a teraz czeka ich strawa sądowa, w której sąd rozstrzygnie spór dotyczący winnicy Miravel we Francji, których udziały aktorka sprzedała rosyjskiemu oligarsze, choć według zapisów umowy prawo pierwokupu miał Brad Pitt. Media zapowiada kolejny w tym roku proces dekady.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta pokazała swój talent. Nagranie podbiło sieć [WIDEO]

Pomimo wielu domowych obowiązków i prywatnych problemów, Angelina Jolie nie rezygnuje ze swojej pracy. Do Wenecji zabrała swoje dwie córki, z którymi spędza czas w przerwach między zdjęciami. Do sieci wypłynęły zdjęcia aktorki, która buszowała z dziewczynami na targowisku, położonym na słynnym placu Campo de' Fiori. Nie trudno zauważyć ogromnego podobieństwa Vivienne do Brada Pitta. Wraz z wiekiem dziewczyna przybiera coraz więcej cech fizycznych swojego ojca - te same rysy twarzy, nos i usta.

47-letnia Angelina odwiedziła z córkami sklep z kapeluszami oraz stragany z rękodziełem. Aktorka była w znakomitym humorze i chętnie uśmiechała się napotkanych ludzi.

Angelina Jolie
Autor: SCAN, ANVE/BackGrid UK /East News Angelina Jolie z córkami na targowisku w Wenecji
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8
NAJNOWSZE