Angelina Jolie pogodzi Brada Pitta z synem? „Trzyma w sobie dużo złości”

2020-08-06 15:00 AM
Maddox Jolie-Pitt i Angelina Jolie
Autor: SplashNews.com/East News

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodząc się wywoływali po drodze kilka skandali. Media co rusz rozpisywały się o tym, że byli małżonkowie wprost za sobą nie przepadają. Teraz to wszystko się zmienia, bo coraz częściej Brad widywany jest w pobliżu domu Angeliny. Pozostaje jeszcze kwestia utraconej relacji Pitta z synem Maddoxem. Podobno Jolie chce ich pogodzić! Uda się?

Brad Pitt od rozstania z Angeliną Jolie przeszedł terapię, która uwolniła go od alkoholowego nałogu. Z początku oboje byli względem siebie bardzo zdystansowani. Kontaktowali się jedynie ze sobą ze względu na dzieci, a trzeba przyznać, że nawet jego relacje z pociechami były bardzo napięte. Po pewnym czasie, Brad chyba zrozumiał, że dzieci to wielki skarb i szkoda czasu na złe relacje. Zrobił więc wszystko, by polepszyć więź. Na nich nie poprzestał, spróbował też mieć lepsze stosunki ze swoją ex żoną, którą ostatnio coraz częściej odwiedza. Jolie bardzo cieszy się z postępu Brada i jest zachwycona coraz to lepszym kontaktem jego z dziećmi.

Niestety przed Angeliną jeszcze jedno wyzwanie. Musi pogodzić Brada z Maddoxem. Od 2016 roku aktor nie może dogadać się ze swoim najstarszym synem. Maddox 4 lata temu na pokładzie prywatnego samolotu pokłócił się z ojcem w wyniku czego, Brad nie wytrzymał i uderzył syna w twarz! Mimo upływu czasu, nastolatek nadal nie ma ochoty na kontakt z ojcem. Cała ta sprawa nie daje spokoju Angelinie, która marzy o tym, by członkowie jej rodziny mieli ze sobą dobre relacje i mogli na sobie polegać.  

ANGELINA JOLIE POGODZI BRADA PITTA Z NAJSTARSZYM SYNEM? WIELE ZALEŻY OD MADDOXA

Jak podają zagraniczne media, Angelina Jolie chce wykorzystać fakt, że coraz lepiej dogaduje się z Bradem Pittem i zachęcić Maddoxa do pogodzenia się z tatą. Na jej korzyść działa też fakt, że chętny do wyciągnięcia ręki na zgodę jest Brad Pitt. Dużo gorzej może być ze strony chłopaka, który jak podają media „wciąż trzyma w sobie dużo złości”. Z pewnością więc pomoc Angeliny mocno im się przyda.

Myślicie, że w końcu nastąpi przełom w ich relacji i dojdą do porozumienia?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE