Angelina Jolie, The Weeknd

i

Autor: Vogue/Ferrari Press/East News, Rex Features/East News

Angelina Jolie i The Weeknd parą? Przyjaciele nie mają wątpliwości

2021-09-30 13:48

Czy w show biznesie właśnie tworzy się nowa para? Angelina Jolie i The Weeknd kolejny raz zostali przyłapani na spotkaniu. Według mediów mieli omawiać zawodowe plany, ale czy na pewno? Przyjaciele mają na ten temat nieco inne zdanie!

Zagraniczne media obecnie żyją tematem Angeliny Jolie. Hollywoodzka aktorka kolejny raz została przyłapana na spotkaniu z młodszym od siebie The Weekndem. Co ich łączy?

Angelina Jolie i The Weeknd kolejny już raz udali się razem na kolację. Według mediów ma ich łączyć zawodowa relacja. Podobno wokalista marzy o branży filmowej, a Angelina Jolie ma pomóc mu się w tym odnaleźć. Ale czy to nie przypadkiem przykrywka?

Przyjaciele aktorki i wokalisty są niemal pewni, że ta dwójka ma się ku sobie. Podobno Angelina mówiąc o młodszym koledze rozkwita. Co ciekawe, uparcie mówią innym, że są tylko przyjaciółmi, jednak osoby z ich bliskiego otoczenia w te zapewniania nie wierzą.

Jest nią zachwycony. Robi wszystko, aby jej zaimponować.

Jak myślicie, urok The Weeknda przekona młodszą od siebie o 15 lat Angelinę do siebie?

Zarówno Angie, jak i Abel mówią ludziom, że są tylko przyjaciółmi, ale ci, którzy ich znają, myślą, że dzieje się między nimi coś romantycznego.

– miała powiedzieć osoba z otoczenia.

The Weeknd szaleje za Angeliną Jolie?

Co ciekawe, według innej relacji, to wcale nie Angelina jest zachwycona wokalistą, a The Weeknd aktorką! Źródła podają, że Abel robi co może by zaimponować starszej koleżance z branży.

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO