Angelina Jolie nie odpuszcza. TROJE dzieci chce zaznawać przeciwko Bradowi Pittowi?

2021-06-18 23:03 es
Angelina Jolie
Autor: Harper’s Bazaar UK/Ferrari Press/East News

Angelina Jolie i Brad Pitt toczą długą i zażartą walkę o podział opieki nad dziećmi. Ich małżeństwo zakończyło się w 2019 roku, jednak w tej kwestii para wciąż nie może się dogadać. Ostatnio sprawy nie idą po myśli aktorki. Dlatego teraz Angelina Jolie zapewnia, że troje jej dzieci chce zeznawać przeciwko ojcu. Brad Pitt ma się czego bać?

Angelina Jolie i Brad Pitt byli jedną z najspieszniejszych par w Hollywood. Ich romans, wyjątkowo gorący i głośny przez lata wzbudzał wielkie zainteresowanie. W końcu para się pobrała. Niestety sielanka nie trwała długo... W 2016 roku Angelina Jolie złożyła dokumenty rozwodowe, powołując się na „zdrowie rodziny”.

Okazuje się, że rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta trwa dłużej, niż ich małżeństwo! Oficjalnie rozstali się w 2019 roku, jednak do dziś nie mogą się dogadać w kwestii opieki nad dziećmi i nieustannie spotykają się w sądach.

Ich sprawą zajmuje się sędzia John Ouderkirk. Niedawno ogłosił, że zeznania dzieci nie będą brane pod uwagę. To dla Angeliny Jolie poważny problem...

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Troje dzieci chce zeznawać przeciwko Bradowi Pittowi?

Tak donoszą zagraniczne media. Angelina Jolie była bardzo niezadowolona z ostatniego wyroku. Teraz dowiadujemy się, że kwestionuje nie tylko tę jedną decyzję, ale w ogóle udział sędziego Ouderkirka. Uważa, że przez znajomość z jednym z prawników Brada Pitta jest stronniczy. Zespół prawników aktorki próbuje odsunąć go od sprawy.

To jednak niejedyny cel. Angelina Jolie bardzo chce, żeby zeznania jej dzieci zostały włączone do sprawy. Dziennikarze US Weekly ustalili, że troje dzieci chce zeznawać przeciwko Bradowi Pittowi.

Angelina Jolie i Brad Pitt doczekali się pokaźnej gromadki: Maddox, 19 lat, Pax, 17 lat, Zahara, 16 lat, Shiloh, 14 lat i bliźniaki Vivienne i Knox, 12. Nie wiadomo jednak, które dzieci chcą zeznawać przeciwko ojcu.

Dzieci są wystarczająco dojrzałe, aby wiedzieć, co tak naprawdę się dzieje. Proces bardzo wpływa na nie pod względem emocjonalnym. Okrutne byłoby przeciąganie w nieskończoność posiedzeń, które mogą się okazać bezcelowe.

Czytamy w dokumentach, do których dotarł US Weekly.

Myślicie, że to byłaby szansa Angeliny Jolie na samodzielną opiekę?

NAJNOWSZE