Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWODZĄ SIĘ?! "To już koniec"!

2015-06-26 22:40
brad pitt angelina jolie ślub
Autor: Rex Features/East News

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się? Tak niepokojące wiadomości napływają do nas zza oceanu! Sprawdźcie szczegóły!

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się? Tak niepokojące wiadomości napływają do nas zza oceanu! Sprawdźcie szczegóły! Czy faktycznie jest możliwe, by najpiękniejsza para show-biznesu miała zakończyć trwający lata związek?!

Angelina Jolie POBIŁA swojego męża? Brad Pitt z podbitym okiem! Musiało boleć ;] (FOTO)

W sierpniu minie rok, od kiedy Angelina Jolie i Brad Pitt ślubowali sobie miłość i wierność. Choć para przed ślubem była wiele lat razem, od czasu ich ceremonii zaślubin niepokojące wiadomości odnośnie związku aktorów wezbrały na sile. Najpierw dowiedzieliśmy się, że Angelina Jolie bije męża. Potem pojawiły się wstrząsające wyjaśnienia takiego zachowania Jolie! Angelina miała pobić Brada Pitta, gdyż ten przyznał się do... słabości do mężczyzn :D

Nie ukrywamy, że doniesienia o sypianiu Pitta z męskimi prostytutkami traktowaliśmy z przymrużeniem oka, a nawet szyderczym śmiechem. Nie można jednak udawać, że informacje o możliwym rozpadzie związku pięknych aktorów nas nie obchodzą. A ostatnio coraz głośnie mówi się o tym, że Angelina Jolie i Brad Pitt mogą wziąć rozwód!

Jeśli wierzyć w doniesienia zagranicznej prasy, para przez liczne kłótnie oddaliła się od siebie na tyle, że podjęła decyzję o separacji. Na taki stan rzeczy miała wpłynąć między innymi dość ciężka we współżyciu skłonność Angeliny Jolie do sprawowania ciągłej kontroli nad mężem. Do tego jeszcze Angelina poświęciła się pracy nad filmem "By The Sea" i odstawiła Pitta na dalsze tory.

-"Początek końca ich związku miał miejsce w zeszłym roku. Jolie poświęciła się pracy na planie By The Sea, który jest w całości jej dziełem. Była zajęta i niejednokrotnie poniżała Brada przy całej ekipie. Wdeptywała go w ziemię. W końcu doprowadziła do sytuacji, w której on zrozumiał, że to małżeństwo było ogromnym błędem - zamiast zbliżyć ich do siebie, doprowadziło do zupełnego oddalenia" - donosi źródło In Touch.

Ponoć Brad Pitt poinformował już Angelinę Jolie o chęci rozwiązania ich trwającego zaledwie rok małżeństwa. Smutną wiadomość para ma ogłosić dopiero na początku przyszłego roku, gdy premiera filmu "By The Sea" będzie już dawno za nimi. Dacie wiarę?! A może to jedynie plotki? Będziemy trzymać rękę na pulsie!

Brad Pitt sypia z … męskimi prostytutkami! Angelina Jolie nie ma nic przeciwko! WTF? ;|

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE