Angelina Jolie z piątką dzieci na premierze. Ależ wyrosły!

2021-10-19 15:48 es
Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu
Autor: Invision/Invision/East News

W czasie swojego związku Angelina Jolie i Brad Pitt doczekali się pokaźnej gromadki dzieci. Maddox, Pax, Vivienne, Knox , Shiloh i Zahara są teraz przedmiotami zażartej walki rodziców. Sławni aktorzy rozwodzą się od lat i nie mogą dogadać w kwestii opieki. Piątka dzieciaków przybyła z Angeliną Jolie na premierę filmu Eternals. Wymowne?

Angelina Jolie i Brad Pitt przed laty tworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Wspólnie doczekali się pokaźnej gromadki dzieci: Maddox, Pax, Vivienne, Knox , Shiloh i Zahara. Jednak ostatecznie nie udało im się utrzymać związku i postanowili się rozstać. Batalia trwa od lat! Małżonkowie nie mogą dogadać się w kwestii opieki nad dziećmi.

Od dłuższego czasu Angelina Jolie i Brad Pitt pojawiają się w mediach właśnie w kontekście rozwodu. Tym razem jednak jest inaczej. Aktorka przybyła na premierę filmu Eternals, w którym gra jedną z głównych ról. Towarzyszyła jej piątka dzieci!

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

Angelina Jolie zabrała dzieci na premierę filmu

W Eternals Angelina Jolie występuje jako Thena. W filmie poznajemy grupę superbohaterów z Uniwersum Marvela. To oczywiście gratka dla młodszych widzów. Nic dziwnego, że dzieci tak licznie wybrały się ze sławną mamą na premierę!

Na czerwonym dywanie Angelina Jolie pojawiła się w asyście piątki swoich dzieci. Ależ one wyrosły! Maddox, ma 20 lat, Zahara – 16, Shiloh – 15, a bliźniaki Vivienne i Knox po 13. Prezentowali się doskonale i dzielnie pozowali z mamą na czerwonym dywanie. Wśród nich zabrakło 17-letniego syna aktorki, Paxa.

Warto zwrócić uwagę na kreację, którą ma na sobie Zahara. Wygląda znajomo? I słusznie! To sukienka, którą Angelina Jolie miała na sobie podczas gali rozdania Oscarów w 2014 roku.

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu
Autor: Invision/Invision/East News
Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu
Autor: Invision/Invision/East News
Angelina Jolie i Brad Pitt
Autor: EAST NEWS
NAJNOWSZE