Angelina Jolie chce zrobić na złość Bradowi Pittowi?! „Była na kilku randkach”

2019-11-15 12:13 AM
Angelina Jolie na premierze filmu Czarownica 2
Autor: Invision/Invision/East News

Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta to już przeszłość. Para rozwiodła się, a jedyne co ich jeszcze łączy to dzieci. Angelina Jolie jest teraz wyjątkowo zła na Brada, ponieważ ona planowała przeprowadzkę za granicę, a on jej na to nie pozwala ze względu na dzieci. Czyżby nowe doniesienia na temat randkowania Jolie miały wbić szpilę Bradowi? Jeszcze niedawno Angelina zapewniała, że randki ją nie interesują…

Angelina Jolie od czasu rozstania z Bradem Pittem, zapewniała, że jej priorytetem są dzieci i jest co prawda otwarta na nowe znajomości, ale nie przywiązuje do tego uwagi. Brad natomiast nie przejmował się tym, że media opisują jego romans z Charlize Theron czy rzekomy powrót do Jennifer Aniston. Czyżby Jolie chciała teraz ex mężowi utrzeć nosa?

ANGELINA JOLIE CHODZI NA RANDKI

Zagraniczne serwisy informują, że Angelina mimo zapewnień, że nie w głowie jej nowe romanse, to nie skreśliła całkowicie życia towarzyskiego i poszła na kilka randek. Aktorka jednak podobno nie miała szczęścia i nic poważnego z tego nie wyszło.

„Była na kilku randkach, ale nic poważnego z tego nie wyszło. To nie jest dla niej priorytet. Nie jest zamknięta na wizję poznania kogoś nowego, ale to też nie jest dla niej najważniejsze. Chodzi o skupienie się na dzieciach i pracy”. – zdradziło źródło.

 

Nie wydaje Wam się to dziwnym zbiegiem okoliczności, że akurat teraz, kiedy Jolie i Pitt jeszcze mocniej się ścierają, na jaw wychodzą takie informacje? 😉

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE