Angelina Jolie adoptuje SIÓDME dziecko?! Chce wypełnić pustkę po Maddoksie!

2019-10-21 16:55 mw
Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy 2 w Londynie
Autor: Brett D. Cove / SplashNews.com/East News

Angelina Jolie i Brad Pitt mimo rozwodu wciąż wspólnie będą dzielić się opieką nad szóstką swoich dzieci. Niewykluczone, że do trójki rodzonych i trójki adoptowanych dzieciaków pary dołączy wkrótce kolejne! Plotki głoszą, że Angelina Jolie rozważa adopcję siódmego dziecka. Podobno chce w ten sposób wypełnić lukę po najstarszym synu, który wyjechał na studia do Korei Południowej.

Najstarszy syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, Maddox, od pewnego czasu studiuje w Korei Południowej. Chłopak co prawda utrzymuje stały kontakt z matką i nawet spotkał się z nią z okazji premiery jej najnowszego filmu "Czarownica 2", ale osoby z otoczenia aktorki donoszą, że Angelina mocno przeżyła jego wyfrunięcie z rodzinnego gniazdka.

Pojawiły się plotki, że Angelina Jolie tak bardzo tęskni za Maddoxem, że poważnie rozważa adopcję kolejnego dziecka!

ANGELINA JOLIE ADOPTUJE SIÓDME DZIECKO?

Maddox wyjechał do Korei Południowej dopiero w sierpniu 2019, ale według doniesień amerykańskiej prasy Angelina Jolie już teraz nie może się z tym pogodzić. 

Podobno pustkę po najstarszym synu chce wypełnić adoptując kolejne dziecko! Byłby to już siódmy członek gromadki i jednocześnie czwarte adoptowane dziecko aktorki.

Oczywiście tym razem Brad Pitt z adopcją nie miałby już nic wspólnego. Przypomnijmy, że para właśnie się rozwodzi. Angelina i Brad podzielili się już opieką nad dziećmi, ale wciąż trwają ustalenia dotyczące podziału majątku rozchodzących się małżonków.

>> Brad Pitt nie odwiedzi Maddoxa na studiach? Syn aktora zabrał głos!

Kryzys w małżeństwie Angeliny Jolie i Brada Pitta rozpoczął się właśnie od incydentu ze wspomnianym MaddoxemAngelina odeszła od męża oskarżając go o to, że ten uderzył najstarszego syna. Do kłótni między chłopakiem a jego ojcem doszło w 2016 roku. Zdaniem Angeliny, Brad Pitt nadużywał wtedy alkoholu i był agresywny.

Angelina Jolie, Maddox Jolie-Pitt
Autor: Netflix/Courtesy Everett Collection
Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE