Angelina Jolie prawie odmówiła roli w Czarownicy 2! Winny... Brad Pitt?

2019-10-17 13:13 mw
Angelina Jolie, Shiloh i Zahara na premierze filmu Czarownica 2
Autor: ABACA/Abaca/East News, TIZIANA FABI/AFP/East News

Wyobrażacie sobie, że w rolę Czarownicy wciela się ktoś inny niż Angelina Jolie? Okazuje się, że aktorka niemal odmówiła udziału w sequelu "Maleficent". Jak sama tłumaczy, nie czuła się dość silna do tej roli. Czy winę za to ponoszą problemy osobiste związane z rozwodem z Bradem Pittem?

Film Czarownica 2, czyli kontynuacja wielkiego hitu Disneya z Angeliną Jolie w roli głównej, jest bez wątpienia jednym z największych kinowych hitów tej jesieni. Długo oczekiwany sequel filmu "Maleficent" z 2014 roku trafia do polskich kin już w piątek 18 października.

Czarownica 2 w reżyserii Joachima Rønninga to wielki kinowy powrót Angeliny Jolie. Okazuje się jednak, że niewiele brakowało, aby w rolę Czarownicy wcielił się ktoś zupełnie inny.

Aktorka zasugerowała w jednym z wywiadów, że rozważała odrzucenie udziału w produkcji Disneya, ponieważ nie czuła się na siłach.

>> Czarownica 2 - WYGRAJ bilety na film Disneya!

"NIE CZUŁAM SIĘ WYSTARCZAJĄCO SILNA"

Chyba trudno wyobrazić sobie w roli Czarownicy kogoś innego niż Angelina Jolie, ale niewiele brakowało, aby wytwórnia Disneya musiała poszukać zupełnie nowej twarzy do tytułowej roli w swojej hitowej produkcji.

Angelina Jolie wyznała, że początkowo nie czuła się na siłach, aby wziąć udział w zdjęciach do "Maleficent: Mistress of Evil".

To był trudny czas. Przez kilka lat przeżywałam trudne chwile i nie czułam się zbyt silna. Tak naprawdę byłam załamana. Zajęło mi dłuższą chwilę, zanim ponownie poczułam siłę

- tłumaczy Jolie.

Choć aktorka nie mówi tego wprost, łatwo się domyślić, co miała na myśli. Ostatnich kilka lat Angelina przeżywa pod znakiem rozwodu z Bradem Pittem.

Para rozstała się w 2016 roku w dość dramatycznych okolicznościach. Angelina Jolie oskarżała Brada Pitta o pobicie ich syna i nadużywanie alkoholu. Przez ostatnie miesiące prawnicy rozstających się małżonków negocjowali warunki opieki nad szóstką dzieci - dopiero niedawno udało im się zawrzeć porozumienie. A przecież przed Bradem i Angeliną stoi jeszcze trudniejsze zadanie: podział majątku.

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE