fala krytyki

Andrzej Piaseczny zabrał głos w sprawie krytyki. Chodzi o jego występ w Opolu

2024-06-04 9:18

Andrzej Piaseczny to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Duże zamieszanie wokół swojej osoby, wzbudził przez coming out. Popularny artysta nadal ma rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego koncerty i wystąpienia. Na Festiwalu w Opolu miał przyjemność prowadzić całe wydarzenie u boku Kayah. Duet zaliczył wiele wpadek, które nie umknęły krytycznej publiczności. Andrzej Piaseczny przerwał milczenie i zareagował.

Andrzej Piaseczny ma na swoim koncie wiele nagród muzycznych. Swoją karierę rozpoczął w 1992 roku, jako członek zespołu „Mafia”. Od 1998 roku działa jako artysta solowy. Do jednych z największych przebojów Andrzeja Piasecznego należą: „Prawie do nieba”, „Budzikom śmierć”, „Z głębi duszy”, „I jeszcze…” oraz „Chodź, przytul, przebacz”. 2024 rok stoi pod znakiem 30-lecia kariery artystycznej Piasecznego. Na Festiwalu w Opolu zaprezentował się u boku wystrojonej Kayah. Trzeba przyznać, że oboje mocno oberwali od publiczności, widzów i internautów. W końcu piosenkarz przerwał milczenie i zabrał głos w tej sprawie. Nie zabrakło podziękowań.

Andrzej Piaseczny pokazał swój dom. Nie mieszka w nim sam!

Andrzej Piaseczny odpowiedział na krytykę widzów

61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki rozpoczął się 31 maja i trwał do 2 czerwca. Tegoroczny Festiwal w Opolu był dla Piasecznego podwójnym wyzwaniem. Nie tylko zaprezentował się na estradzie jako jeden z artystów, ale również wcielił się w rolę konferansjera. U jego boku dumnie kroczyła Kayah. Oboje debiutowali w roli prowadzących. Duet zmagał się z wieloma wpadkami i przejęzyczeniami, które nie umknęły widzom i publiczności w opolskim Amfiteatrze. W internecie wylała się na nich lawina krytyki i hejtu. Andrzej Piaseczny postanowił przerwać milczenie i stawił czoła internautom. W końcu zabrał głos. "Koncert rozpoczęła burza... Burza oklasków, ale również zjawisko atmosferyczne. Burza przed koncertem, burza po koncercie. Nie mogło się podobać wszystkim" - podsumował artysta. Na jego Instagramie pojawił się wpis, w którym w skrócie odpowiedział na krytykę widzów. "No i bomba. I wszystko powiedziane. Tak to było." - czytamy na Instagramie. "Bardzo dziękuję wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki. Mimo że mnie język poplątał się co najmniej kilka razy" - dodał Piaseczny.

Andrzej Piaseczny wylądował w szpitalu. Co z jego występem na Festiwalu w Opolu?

Występy Andrzeja Piasecznego i wielu innych artystów można było oglądać podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Na widzów i gości czekało wiele atrakcji. Do harmonogramu wrócił po przerwie "Kabareton" oraz "SuperJedynki". Nie zabrakło też niespodzianki w postaci recitalu Michała Bajora, który w amfiteatrze w Opolu świętował swoje 50-lecie. Festiwal odbył się w dniach 31 maja do 2 czerwca 2024 roku. Wydarzenie transmitowane było w TVP.

Roxie Węgiel na festiwalu w Opolu