Andrzej Piaseczny zwolniony z The Voice Senior? Muzyk przeczuwa, co go czeka

2021-05-11 10:41 kp
Andrzej Piaseczny
Autor: WBF

Telewizja Polska oficjalnie wciąż nie podjęła decyzji na temat występu Andrzeja Piasecznego w nowej edycji The Voice Senior, jednak muzyk zdaje się mieć już wyrobione zdanie na temat tego, jaka przyszłość czeka go w TVP. Plotki o tym, że stacja zrezygnuje z niego w roli jurora krążą w sieci już od tygodni. Teraz Piasek sam skomentował doniesienia.

Andrzej Piaseczny od dwóch edycji The Voice Senior zasiadał na fotelu trenera tego jednego z najbardziej lubianych programów Telewizji Polskiej. Muzyk współpracował w TVP od lat - wcześniej mogliśmy oglądać go na fotelach jurorskich również w kilku sezonach głównego The Voice of Poland. Ostatnio coraz głośniej mówi się jednak o jego rozstaniu z programem.

O pożegnaniu Andrzeja Piasecznego z The Voice Senior mówi się już od dawna. Gdy w styczniu media obiegło nagranie z przyjęcia urodzinowego gwiazdora, na którym wypowiadał on pamiętne, krytyczne słowa o władzy w Polsce, media zaczęły spekulować, czy nie będzie to powód jego zwolnienia z TVP. Nie bez znaczenia może być też coming out muzyka sprzed kilku dni. Teraz, gdy 3. edycja The Voice Senior zbliża się wielkimi krokami, wciąż oficjalnie nie podjęto decyzji na temat losu Piaska w programie.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Andrzej Piaseczny wróci do The Voice Senior?

Sam Andrzej Piaseczny raczej nie ma wątpliwości w kwestii swojego udziału w The Voice Senior 3. Gwiazdor jest przekonany, że Telewizja Polska nie będzie chciała kontynuować z nim współpracy. Przy okazji muzyk w wywiadzie dla Gazety Wyborczej nawiązał do opinii, według których on sam już dawno temu powinien zerwać więzi z TVP.

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, jaka telewizja pokazuje „The Voice Senior”. Nie wiem, czy odpowiedź, że nie jestem Danutą Holecką i nie czytam „Wiadomości”, jest dla ciebie satysfakcjonująca. Może to rzeczywiście nie wystarczy, może powinienem obrazić się na TVP, bo mam poglądy zupełnie inne od tych, które się tam głosi. Ale znowu – nigdy ich nie ukrywałem.

- powiedział.

Nie sądzę, żebym pozostał w jury »The Voice Senior«. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy.

- wyjaśnił.

NAJNOWSZE