Andrzej Piaseczny z mamą świętują urodziny. Nie pomylił liczb na torcie?

2022-01-06 11:10 AM
Andrzej Piaseczny
Autor: WBF

Andrzej Piaseczny dzisiaj, czyli 6 stycznia kończy 51 lat. Na Instagramie dzień wcześniej podzielił się wzruszającą fotką, na której pozuje z ukochaną mamą. Na torcie pojawiła się bardzo ciekawa liczba. To nie przypadek!

Andrzej Piaseczny od lat obecny jest na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarz w zeszłym roku dokonał coming outu, który nie przeszedł bez echa i skandalu. Również w ubiegłym roku wydał płytę. Cały więc rok był dla niego bardzo ważnym czasem.

Dzisiaj wraz z początkiem nowego roku, artysta świętuje swoje 51 urodziny. Towarzyszy mu ukochana mama, która również ma swoje święto. Na Instagramie Piaska pojawiła się ich wspólna fotka z tortem, a na nim liczba 135. Co to znaczy?

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

I teraz trochę matematyki! Gdy od 135 odejmiemy 51, wyjdzie nam 84, czyli wiek mamy Andrzeja Piasecznego. Skoro razem świętują urodziny, a tort wspólny to i wiek jeden!

Mimo wszystkich przeciwności losu poprzedni rok nie był taki zły. Największe szczęście, że znów możemy świętować nasze wspólne urodziny. Mamo, kochamy Cię najpiękniej z całego serca. Sto lat i jeszcze więcej ❤️ #urodziny #wspólniejakzawsze #mama #torcik #zupełnieprostamatematykananim

- pisał piosenkarz.

Prawda, że oryginalnie?

Zobacz też, galerię zdjęć z Andrzejem Piasecznym!

NAJNOWSZE