Andrzej Piaseczny komentuje swoją pięćdziesiątkę: Impreza była przednia, to było widać!

2021-01-17 19:32 RD
Andrzej Piaseczny w 2018 roku
Autor: WBF Andrzej Piaseczny w 2018 roku

Jakiś czas temu zrobiło się bardzo głośno o urodzinowej imprezie Andrzeja Piasecznego podczas której piosenkarz w niewybrednych słowach skomentował między innymi partię rządzącą. Może to rzutować na jego współpracę z Telewizją Polską, która wydała oświadczenie w tej sprawie. Teraz całą aferę skomentował sam zainteresowany, czyli Piasek. Co powiedział piosenkarz i trener programu The Voice Senior? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Andrzej Piaseczny 6 stycznia obchodził swoje 50. urodziny. Z tej okazji zorganizowana została niewielka impreza w gronie najbliższych znajomych i przyjaciół z branży. Wydarzenie było dość szczegółowo relacjonowane w mediach społecznościowych stąd pewność, że tak było, a opisy, które pojawiają się w mediach nie są wytworem wyobraźni dziennikarzy. Podczas imprezy padły m.in. słowa “Je**ć PiS i Konfederację”. Z kolei w piosence przygotowanej przez artystów padły słowa sugerujące, że Piasek zażywał narkotyki. Co więcej Andrzej Piaseczny od lat współpracuje z Telewizją Polską. W ostatnich latach jest trenerem w programie The Voice Senior, w którym występują osoby powyżej 60 roku życia. Telewizja w oświadczeniu zaznaczyła, że udział Piaseka w nagranej i wyprodukowanej edycji nie jest zagrożony. W oświadczeniu TVP można przeczytać też między innymi, że “ zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości”. 

ESKA XD #014

Po kilkunastu dniach od głośnej imprezy Andrzej Piaseczny zorganizował na swoim profilu na Instagramie transmisję na żywo, podczas której odniósł się między innymi do tych wydarzeń. Piasek zaznaczył, że “nie odwołuje niczego”.

Andrzej niegrzeczny - oczywiście od tego tematu nie uciekniemy. Ja nie mam w zwyczaju obrażać się na znajomych i oczywiście to, co przedostało się do publicznej wiadomości, nie powinno się tam znaleźć i to jest jasne (…) Myślę sobie, że każdy z nas zachowuje się odrobinie inaczej jak jest człowiekiem publicznym, a inaczej prywatnym. Jak rozmawiamy z innymi ludźmi to używamy innego języka. Nie będę podpierał się autorytetami językowymi, natomiast impreza była przednia, to chyba było widać. Nie mam w zwyczaju się obrażać, ale mam w zwyczaju wyciągać wnioski i takie sytuacje nie będą się powtarzać (…) Klnę siarczyście, a dlaczego nie klnę w telewizji? To chyba jasne, że z szacunku do widzów czy słuchaczy i dlatego w telewizji czy radiu się tego nie robi

powiedział artysta. Poniżej możecie zobaczyć zapis całej jego transmisji online: 

NAJNOWSZE