Amerykanka szuka Wojtka to... reklama Reserved! Kim NAPRAWDĘ jest Dee Dee?

2017-03-22 11:28
Poznała go na koncercie, a teraz szuka go przez YouTube’a! „Wojtek z Polski” poszukiwany!
Autor: youtube.com / screen Poznała go na koncercie, a teraz szuka go przez YouTube’a! „Wojtek z Polski” poszukiwany!

Nabraliśmy się - Amerykanka, która szuka Wojtka z Polski to ściema. Kim jest dziewczyna z... reklamy Reserved?

No dobra - nabraliśmy się :) Amerykanka szukająca chłopaka z Polski to ściema. Filmik oDee Dee, która szuka Wojtka to tak naprawdę kampania reklamowa firmy Reserved. Kto za nią odpowiada i czy reklama będzie skuteczna?

Jeśli w ostatnich dniach nie zrobiliście sobie detoksu od internetu, to z pewnością przynajmniej kilka razy rzuciły Wam się w oczy newsy o Amerykance szukającej chłopaka z Polski. Akcja szybko rozlała się po polskim internecie, a w poszukiwanie Wojtka włączyły się niemal wszystkie media, łącznie z ogólnopolskimi telewizjami.

„Był niesamowity. W stu procentach w moim typie. Był wysoki, przystojny, miał ciemne włosy, był seksowny i miał najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałam w moim życiu. Był zabawny, inteligentny i słodki. Wiem tylko, że nazywa się Wojtek i jest z Warszawy. Nie mam więcej informacji, a naprawdę chciałabym go znowu zobaczyć. Potrzebuję Waszej pomocy” - mówi w filmiku dziewczyna szukająca Polaka, która na YouTubie podpisuje się nickiem Dee Deee.002.

Po publikacji filmiku, hashtag #polskichłopak zalał sieć... wkrótce jednak okazało się, że Amerykanka Dee Dee szukająca Polaka to fake news stworzony na potrzeby kampanii reklamowej firmy Reserved!

Jaki był jej cel i kto stoi za tą akcją?

Współtwórcami kampanii #polskichłopak są LindaCzerniawskai PawełWalicki. W rozmowie zMaciejemBudzichem z kanału Mediafun tłumaczą oni, że celem akcji było pokazanie, że polski chłopak też jest cool.

Czy to się udało?

Posłuchajcie rozmowy z pomysłodawcami akcji z Amerykanką szukającą chłopaka z Polski.

Co ciekawe, "Amerykanka, która szuka Wojtka z Polski" to naprawdę Dee Dee :) Tylko Wojtek niestety nie istnieje...

A Wy co myślicie o całej akcji? Udana kampania, czy może poczuliście się oszukani i macie już dość fake newsów?

Dee Dee po szukaniu Wojtka w reklamie Reserved będzie sławna. Na popularność i tak wybrała lepszy sposób niż bohaterowie filmu #SELFIE, którzy próbowali zostać celebrytami dzięki przemocy. Jak łatwo się domyślić, nie wszystko poszło po ich myśli… Zobaczcie na eskaGO!

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE